27. února 2017 Pro média

Canadian Medical Care otevírá novou pobočku v Praze 5

Soukromé zdravotnické zařízení Canadian Medical Care (CMC), člen skupiny EUC, rozšiřuje portfolio svých profesionálních zdravotních služeb o další pobočku. Kromě Prahy 6 a Prahy 4 nabídne od 27. února 2017 nadstandardní lékařskou péči nově také v Praze 5 – Jinonicích v moderním areálu Aviatica. K dispozici budou tři hlavní specializace starající se o rodiny: ordinace praktického lékaře, dětského lékaře a gynekologie. Pobočka nabídne také doplňkové specializace zejména pro dětské pacienty.

Po téměř 20 letech existence Canadian Medical Care, 10 let po úspěšném otevření pobočky na Praze 4 a naplněné kapacitě naší hlavní kliniky na Praze 6 nabízíme našim pacientům další lokalitu, kde se budeme snažit o ně co nejlépe starat. Jde přitom o zcela nový a prestižní architektonický projekt, kde i nejnáročnější klienti naší kliniky najdou pečlivě vybraný zdravotnický tým a osvědčenou organizaci péče dle CMC standardů. Díky třem hlavním specializacím starajícím se o rodiny můžeme tuto pobočku označit za rodinnou kliniku,“ uvádí MUDr. Barbara Taušová, MBA, jednatelka a ředitelka zdravotnického zařízení Canadian Medical Care Praha.

Pobočka v areálu Aviatica v Praze 5 bude vybavena moderním zařízením a potřebnými vyšetřovacími přístroji. Ordinovat zde budou stejně jako na ostatních pobočkách CMC vynikající zkušení lékaři, kteří jsou špičkami ve svých oborech.

V ordinaci praktického lékaře se o pacienty postarají MUDr. Miluše Vostradovská a MUDr. Štefan Kukura. Pediatrickou péči zajistí MUDr. Petr Žáček, MBA, a MUDr. Barbara Taušová, MBA. V ambulanci gynekologie se v péči o klientky budou střídat MUDr. Miroslav Verner, MUDr. Susanne Scaravelli, MUDr. Nelya Daniela Ficaj a MUDr. Petr Velebil, CSc.

Doplňkové specializace – dětská neurologie a dětská gastroenterologie – nabídnou nadstandardní péči o dětské pacienty. Dětská neurologie nabídne odbornou péči MUDr. Josefa Krause a na dětské gastroenterologii se o malé pacienty postará MUDr. Pavel Frühauf.

Klienti budou moci nové pracoviště CMC navštívit dle své potřeby každý pracovní den v čase od 8 do 18 hodin s výjimkou pátku, kdy ordinační hodiny skončí v 16 hod. Objednání je možné prostřednictvím call centra na tel. čísle + 420 235 360 133.

Další provozní informace, jako je například možnost parkování v areálu, budou uvedeny na webových stránkách www.cmcpraha.cz.

Fotogalerie

Související články

Více článků

Ženy se bojí gynekologického vyšetření, které jim může zachránit život

Mamocentra zdravotnické skupiny EUC se společně s CrossCafe zapojila do prevence rakoviny prsu

Prošlé obvazy můžete v domácí lékárničce mít, prošlé a neznáme léky však neskladujte

Neděle 29. září 2019 je „Světovým dnem srdce“. Slibme si, že budeme žít zdravěji