14. září 2017 Moderní léčba a prevence

EUC Lékárna v Hradci Králové ve středu do 18 hodin

Po dvouměsíční rekonstrukci byla opět otevřena EUC lékárna v prostorách EUC Kliniky v Hradci Králové (původní PKII). Lékárna poskytuje služby a široký sortiment léčiv, které si její klienti mohou vyzvednout pohodlně před odchodem z budovy kliniky. Rozšíření prostor pomohlo také volnému prodeji, který nabízí kromě léčiv bez receptu doplňky stravy, zdravotnické prostředky, dermokosmetiku a veterinární přípravky.

Lékárna je součástí programu PharmaPoint, do kterého je aktuálně zapojeno více než dvě stě lékáren z celé České republiky. Všechny ctí moderní trendy nového století a dbají na tradice individuálního přístupu ke každému pacientovi.

Pozici vedoucího lékárníka zastává PharmDr. Hana Jelínková: „Doufáme, že otevřením nově zrekonstruovaných prostor jsme přispěli jak ke zkvalitnění lékárenské péče v Hradci Králové, tak i k naší snaze opět se více přiblížit našim klientům z řad laické i odborné veřejnosti. Garance nízkých cen, široké spektrum léčivých přípravků odpovídajících požadavkům jednotlivých ambulancí, včetně rozšíření provozní doby ve středu do 18 hodin je doplněno konzultacemi našeho odborného personálu.“

Pro více informací media@euc.cz


Poznámka pro editory:

EUC je soukromá síť zdravotnických zařízení. S obratem 2,15 miliard Kč a rozšiřováním do dalších krajů ČR patří k největším nestátním poskytovatelům zejména ambulantní péče v ČR. Je největší poskytovatel zdravotní péče zaměstnavatelům, včetně péče prémiové. Aktivity EUC dělí do 5 sektorů: Kliniky, Nemocnice, Premium, Lékárny a Laboratoře.

1479 zaměstnanců EUC poskytlo v roce 2016 péči celkem 1 140 000 pacientům. Od roku 2011 je vlastníkem EUC Tuffieh Funds SICAV plc..

Související články

Více článků

ŽENY ŽENÁM 2019 Zlín

ŽENY ŽENÁM 2019 Ústí nad Labem

ŽENY ŽENÁM 2019 Ostrava

ŽENY ŽENÁM 2019 Olomouc