16. ledna 2019 Pro média

Malešická poliklinika prochází rekonstrukcí

Veškerá zdravotní péče je bez přerušení zachována.

EUC Klinika Praha Malešice se konečně dočkala tolik potřebné rekonstrukce, po které nabídne svým lékařům a pacientům odpovídající moderní zázemí a větší komfort. Rekonstrukce začala v lednu 2019 a bude rozdělena na 2 etapy. V roce 2019 proběhne renovace první poloviny kliniky, v roce 2020 té druhé, přičemž veškerá zdravotní péče o pacienty zůstává zachována. Lékaři již působí v právě nerekonstruované části kliniky, menší část lékařů je přestěhována do v Bytového domu Malešice nacházejícím se přímo naproti klinice. Pro pacienty a návštěvníky kliniky je připravený názorný orientační systém, díky němuž svého lékaře vždy bez problémů najdou.

První etapa se nijak nedotýká provozu EUC Lékárny, která zůstává bez omezení na stejném místě jako doposud. Po celou dobu rekonstrukce zajišťuje klinika také lékárenskou a lékařskou pohotovost pro děti a dospělé.

Už v roce 2021 se návštěvníci kliniky mohou těšit na nové moderní pracoviště, které jim poskytne větší pohodlí i díky novému vybavení a příjemnějšímu prostředí.

Fotogalerie

Související články

Více článků

Pražanům není prevence lhostejná

Prevence je lepší než léčba - Praha

Rekonstrukce kliniky v Malešicích

EUC kliniky nově i v Praze