Všechny naše kliniky a lékárny fungují v běžném rozsahu dle aktuální provozní situace. Vstupujte s nasazeným respirátorem FFP2.

Medifin je dalším velkým přírůstkem do skupiny

29. března 2018 Pro média

Medifin je dalším velkým přírůstkem do skupiny

EUC se opět rozrostlo. Na konci minulého roku přibyla do skupiny společnost Medifin – zdravotní služby, a. s., která zastřešuje 4 pražské polikliniky: Kartouzská, Šustova, Opatovská a Malešice. Jedná se o velkou společnost s obratem přes 600 mil. korun ročně, jež skupině EUC umožní rozšířit v Praze portfolio služeb.

V rámci transakce došlo také ke strategickému propojení v oblasti laboratoří. Ke stávajícím více než 30 odbornostem a 7 lékárnám plánuje EUC v zařízeních Medifinu další rozšiřování zdravotní péče. Václav Vachta, předseda představenstva EUC, k tomu říká: „Nákupem poliklinik, které začleníme do naší celorepublikové sítě EUC klinik, upevňujeme silné postavení v ambulantní péči. Lékařům i pacientům zde poskytneme zázemí proklientsky orientované zdravotnické skupiny. Naše kliniky jsou vždy postavené na komplexnosti služeb, na organizaci péče a na silném důrazu na prevenci a péči o chronicky nemocné.“

Fotogalerie

Související články

Více článků