Všechny naše kliniky a lékárny fungují v běžném rozsahu dle aktuální provozní situace. Vstupujte s nasazeným respirátorem FFP2.

Nemocnice ATLAS se mění na EUC Klinika Zlín

12. června 2018 Pro média

Nemocnice ATLAS se mění na EUC Klinika Zlín

Zlínská nemocnice Atlas je od roku 2007 součástí zdravotnické skupiny EUC, největší sítě ambulantních klinik v ČR. Od června mění svou právní subjektivitu a název na EUC Klinika Zlín a.s., Chce se tak více přihlásit ke skupině s pevnou pozici v českém zdravotnictví.

MUDr. Tomáš Melichar, ředitel dosavadní Nemocnice Atlas a nově ředitel EUC Klinika Zlín: „Veškerá lékařská péče, kterou nyní ve Zlíně poskytujeme, zůstane i do budoucna. Významně se však zpříjemní službou nové recepce, která bude hlavním článkem při objednávání klientů k našim lékařům. Tato služba zefektivní práci nejprve praktickým lékařům a postupně budeme přidávat další odborné ambulance. Klienti se budou moci na prohlídku k lékaři objednat osobně na recepci, telefonicky a následně i emailem. Otvírací doba recepce bude kopírovat ordinační hodiny ambulancí.“

Nová recepce a propojení na možnosti zdravotnické skupiny EUC s celostátní působností a desítkami lékařských odborností bude pro klienty velkou přidanou hodnotou. Do budoucna ve Zlíně připravují další zapojování moderních technologií do poskytování zdravotní péče a nové lůžkové oddělení.

Související články

Více článků