Všechny naše kliniky a lékárny fungují v běžném rozsahu dle aktuální provozní situace. Vstupujte s nasazeným respirátorem FFP2.

Prevence je lepší než léčba - Hradec Králové

18. května 2019 Pro média

Prevence je lepší než léčba - Hradec Králové

Pravidelné návštěvy praktického lékaře řada Čechů odkládá. Společně s Bleskem Ordinace v průběhu května a června vysvětlíme, jak je prevence důležitá.

Praktický lékař zajišťuje komplexní péči zaměřenou jak na prevenci nemocí, tak na jejich diagnostiku a léčbu. Na preventivní prohlídku hrazenou ze zdravotního pojištění má každý dospělý nárok vždy jednou za 2 roky. V průběhu května a června budou význam prevence na náměstích pěti českých měst vysvětlovat praktičtí lékaři a mamologové z našich EUC Klinik a mamocenter. Stali jsme se totiž hlavním partnerem unikátní osvětové akce pro veřejnost Blesk Ordinace.

Ve středu 22. 5. 2019 akce zavítá na Masarykovo náměstí v Hradci Králové. Celé odpoledne od 12 do 18 hodin tu budou k dispozici lékaři z EUC Kliniky. Srdečně zveme do našich ordinací pod širým nebem, kde nabídneme příchozím konzultaci aktuálního zdravotního stavu s praktickým lékařem, vysvětlíme důležitost preventivních prohlídek u praktického lékaře, objasníme, co obnáší mamografické vyšetření, nabídneme možnost analyzovat složení těla pomocí přístroje InBody. 

Související články

Více článků