Farmaceutický asistent (1)

EUC Klinika Přelouč

Naše vize:
Budujeme moderní "pro klientsky orientovanou” ambulantní síť klinik s propojenou péčí pod jednou střechou.
Věříme, že bude-li ambulantní zdravotní servis špičkový, budeme potřebovat lůžkové a akutní zdravotnictví jen v nešťastných okamžicích.
Věříme, že budoucnost je v prevenci a ambulantním zdravotnictví, že každý pacient je především klient.
Věříme, že ve zdravotnictví proběhne stejná elektronizace jako třeba v bankovnictví.

Jestli Vás naše vize zaujala, můžeme Vám nabídnout pozici Farmaceutický asistent v naší EUC lékárně v Přelouči.

Náplň práce:

- výdej léčiv, jejichž výdej není vázán na Rp.
- výdej ostatních přípravků a PZT poukazy
- příprava IVLP na recept a do zásoby
- přejímka zboží s kontrolou šarží a expirací
- zakládání zboží (léky, PZT, parafarmaka)
- kontrola ohrožených expirací
- pomoc při zpracování receptů

Co od Vás požadujeme?

- vzdělání v oboru farmaceutický asistent
- odborná způsobilost podle zákona č. 96/2004 Sb. o NLZP
- flexibilitu a chuť učit se
- příjemné vystupování vůči kolegům a klientům
- schopnost týmové práce
- trestní bezúhonnost

Co za to nabízíme?

- práci v moderním, prosperujícím zařízení
- lékárna je součástí kliniky
- léky na míru se připravují přímo v lékárně
- podporu při vzdělávání
- prostor pro odbornou lékárnickou práci
- pracovní doba od pondělí do pátku
- benefity společnosti (stravenky, 5 týdnů dovolené, zdravotní volno, penzijní připojištění).

Nástup možný dle dohody.

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na setkání.