Všechny naše kliniky a lékárny fungují v běžném rozsahu dle aktuální provozní situace. Vstupujte s nasazeným respirátorem FFP2.

Farmaceutický asistent EUC Lékárna Hradec Králové

EUC Klinika Hradec Králové

Naše vize:
Budujeme moderní "pro klientsky orientovanou” ambulantní síť klinik s propojenou péčí pod jednou střechou.
Věříme, že bude-li ambulantní zdravotní servis špičkový, budeme potřebovat lůžkové a akutní zdravotnictví jen v nešťastných okamžicích.
Věříme, že budoucnost je v prevenci a ambulantním zdravotnictví, že každý pacient je především klient.
Věříme, že ve zdravotnictví proběhne stejná elektronizace jako třeba v bankovnictví.

Jestli Vás naše vize zaujala, můžeme Vám nabídnout pozici Farmaceutický asistent - lékárna

Co Vás čeká:

  • výdej ostatních přípravků a PZT poukazy
  • výdej léčiv, jejichž výdej není vázán na Rp.
  • příprava IVLP na recept a do zásoby
  • přejímka zboží s kontrolou šarží a expirací
  • zakládání zboží (léky, PZT, parafarmaka)
  • kontrola ohrožených expirací
  • pomoc při zpracování receptů

Co od Vás požadujeme:

  • vzdělání v oboru farmaceutický asistent
  • odborná způsobilost podle zákona č. 96/2004 Sb. o NLZP
  • flexibilitu a chuť učit se
  • příjemné vystupování vůči kolegům a klientům
  • schopnost týmové práce
  • trestní bezúhonnost

Co za to nabízíme:

  • práci v moderním, prosperujícím zařízení
  • lékárna je součástí kliniky
  • léky na míru se připravují přímo v lékárně
  • podporu při vzdělávání
  • prostor pro odbornou lékárnickou práci
  • pracovní doba od pondělí do pátku
  • benefity společnosti (stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, zdravotní volno, penzijní připojištění, slevy v lékárně).

Nástup možný dle dohody.

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na setkání.