Služby mojeEUC, Lékař online 24/7 a EUC Plus budou od pátku 14. 5. 2021, 14:00 do pondělí 17. 5. 2021, 7:00 nedostupné z důvodu plánované technické údržby. Děkujeme za pochopení.

Lékař/ka pracovnělékařské péče(1)

EUC Klinika Ústí nad Labem

Náplň práce:

• provádění prohlídek pracovnělékařské péče (vstupní, periodická, výstupní, mimořádná)
• sledování a vyhodnocování pracovních podmínek, doporučení klientům
• spolupráce na projektech v oblasti podpory zdraví zaměstnanců, aktivní prevence nemocí z povolání
Požadujeme:
• VŠ vzdělání všeobecné lékařství, odbornost pracovní nebo všeobecné praktické lékařství
• znalost práce s PC na uživatelské úrovni
• vstřícný přístup k pacientům, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

• práce na DPP, DPČ nebo HPP
• výborné zabezpečení chodu ordinace
• zázemí v organizaci s dlouholetou praxí
• adekvátní platové ohodnocení
• prostor pro seberealizaci a uplatnění nových nápadů
• příjemné pracovní prostředí
• příspěvek na závodní stravování
• karta Multisport
• 5 týdnů dovolené
• nadstandardní zdravotní péče