Všechny naše kliniky a lékárny fungují v běžném rozsahu dle aktuální provozní situace. Vstupujte s nasazeným respirátorem FFP2.

Radiologický asistent - Hradec Králové

EUC Klinika Hradec Králové

Naše vize:
Budujeme moderní "pro klientsky orientovanou” ambulantní síť klinik s propojenou péčí pod jednou střechou.
Věříme, že bude-li ambulantní zdravotní servis špičkový, budeme potřebovat lůžkové a akutní zdravotnictví jen v nešťastných okamžicích.
Věříme, že budoucnost je v prevenci a ambulantním zdravotnictví, že každý pacient je především klient.
Věříme, že ve zdravotnictví proběhne stejná elektronizace jako třeba v bankovnictví.

Jestli Vás naše vize zaujala, můžeme Vám nabídnout pozici Radiologického asistenta.
Náplň práce:
  • Asistence u intervenčních výkonů
  • Obsluha skiagrafu dle místních a národních radiologických standardů
  • Vedení zdravotnické dokumentace
  • Archivační a spisové práce
Co od Vás požadujeme?
  • VOŠ/VŠ vzdělání - obor radiologický asistent
  • Odbornou a zdravotní způsobilost, podle zákona č. 96/2004 Sb.
  • Trestní bezúhonnost
  • Flexibilitu a chuť učit se
  • Příjemné vystupování vůči kolegům a klientům
  • Schopnost týmové práce
Co za to nabízíme?
  • Práci v moderním, akreditovaném, příjemném a prosperujícím zařízení.
  • Zajistíme Vám proškolení v technice screeningu.
  • Flexibilní pracovní dobu – jsme otevření domluvě.
  • Benefity společnosti (stravenky, 5 týdnů dovolené, kartu Multisport, zdravotní volno).

Nástup možný dle dohody.

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na setkání.

Kontakt: simona.sebkova@euc.cz