Všechny naše kliniky a lékárny fungují v běžném rozsahu dle aktuální provozní situace. Vstupujte s nasazeným respirátorem FFP2.

Radiologický asistent - výpomoc

EUC Klinika Přelouč

Naše vize:
Budujeme moderní "pro klientsky orientovanou” ambulantní síť klinik s propojenou péčí pod jednou střechou.
Věříme, že bude-li ambulantní zdravotní servis špičkový, budeme potřebovat lůžkové a akutní zdravotnictví jen v nešťastných okamžicích.
Věříme, že budoucnost je v prevenci a ambulantním zdravotnictví, že každý pacient je především klient.
Věříme, že ve zdravotnictví proběhne stejná elektronizace jako třeba v bankovnictví.
Jestli Vás naše vize zaujala, můžeme Vám nabídnout pozici Radiologického asistenta - výpomoc

Náplň práce:
- asistence u intervenčních výkonů
- obsluha skiagrafu dle místních a národních radiologických standardů
- vedení zdravotnické dokumentace
- archivační a spisové práce
Co od Vás požadujeme?
- VOŠ/VŠ vzdělání - obor radiologický asistent
- odbornou a zdravotní způsobilost, podle zákona č. 96/2004 Sb.
- trestní bezúhonnost
- flexibilitu a chuť učit se
- příjemné vystupování vůči kolegům a klientům
- schopnost týmové práce

Co za to nabízíme?
Práci v moderním, akreditovaném, příjemném a prosperujícím zařízení.
Zajistíme Vám proškolení v technice screeningu.
Flexibilní pracovní dobu – jsme otevření domluvě.
Benefity společnosti (stravenky, 5 týdnů dovolené, kartu Multisport, zdravotní volno).
Nástup možný dle dohody.
Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na setkání.