Chirurgická gastroenterologická poradna

Objednejte se prosím telefonicky na níže uvedeném čísle nebo online:

Huťská 211
272 80 Kladno
EUC Klinika Kladno, přízemí

Ordinační hodiny

Po---
Út8:30 - 14:30
St---
Čt---
---

Ve specializované chirurgické gastroenterologické poradně provádíme vyšetření a diagnostiku zažívacích potíží pacienta a jejich řešení s eventuální indikací k operačnímu výkonu. Diagnostikujeme a indikujeme operace žlučníku při biliárních potížích a výskytu žlučníkových kamenů, operace chronického zánětu slepého střeva, operace kýl pupečních, tříselných, stehenních a kýl v jizvách po předchozích břišních operacích. Výkony jsou prováděny  laparoskopicky nebo laparotomicky (klasickým řezem) dle aktuálního klinického nálezu. Provádíme miniinvazivní chirurgické výkony v oblasti konečníku - hemoroidů, píštělí a trhlin. V našem zdravotnickém zařízení jsou krátké objednací lhůty na ambulantní vyšetření i následný operační výkon.

Jak přistupujeme k péči o pacienty

  • Specializovaný chirurg srozumitelně informuje pacienta jak o diagnostice, tak o možnostech operačního řešení
  • Nabízíme individuální péči a partnerský přístup
  • Diagnostice každého onemocnění se věnujeme s maximální pečlivostí
  • Nabízíme moderní operační postupy na našich plně vybavených operačních sálech, včetně možnosti využití harmonického /ultrazvukového/ skalpelu při prováděných operacích

V maximální míře provádíme operační řešení vedoucí k velmi rychlé rekonvalescenci. V EUC Klinika Kladno v Chirurgické gastroenterologické poradně na základě vyšetření stanovíme přesnou diagnózu a doporučíme pro konkrétního pacienta nejvhodnější řešení, většinou operační.  Jednotlivé možnosti pacientovi podrobně srozumitelně vysvětlujeme. Po operativním zákroku provedeném na našem lůžkovém chirurgickém oddělení zajišťujeme v rámci Poradny také potřebnou následnou pooperační péči.

Služby

Chirurgická gastroenterologická poradna