Opavská 962/39
708 68 Ostrava

Objednejte se

Dietní poradna Ostrava - objednání online nebo na níže uvedeném telefonním čísle.

;

Dietní poradna EUC Kliniky Ostrava nabízí dlouholeté zkušenosti v dietním poradenství.

Dietní poradna je součástí EUC kliniky Ostrava. Naše poradna funguje již od roku 2006. Za dobu její existence se nám podařilo pomoci více než pěti tisícům klientů. Základem tohoto úspěchu je naše idea, že každý klient má svá specifika, ke kterým je potřeba přistupovat s odbornými znalostmi. To v dietní poradně zajišťuje náš nutriční terapeut, který spolupracuje s diabetologickou ambulancí a Lékárnou EUC, tak aby výsledky Vašeho snažení byly co nejlepší.

V dietní poradně se snažíme nabídnout maximální pomoc a komfort při řešení nadváhy, stejně jako poradit při sestavování jídelníčků na míru, pro udržení dobré kondice i při zvýšené tělesné zátěži. Našim cílem je hlavně Vaše spokojenost. Protože nebylo v našich silách tento osobní servis nabízet v celé České republice, rozhodli jsme se vytvořit e-shop Slimbee, který může naše profesionální služby nabídnout až k Vám, aniž by, jste museli opustit pohodlí Vašeho domova.

Víc informací naleznete na webu www.slimbee.cz. Na stránkách nalezte vše důležité od typu diet, kterou poskytujeme až po novinky a aktuality z prostředí zdravého stravování. V e-shopu Slimbee pak naleznete více než tři desítky různých produktů firmy Protifast a objednat si můžete také sestavení jídelníčku na míru, který Vám pomůže překonat úskalí zdravého stravování. Nebojte se kontaktovat nás a zeptat se na vše co Vás zajímá.

Obory léčby

Toto oddělení spadá pod následující obory léčby:

Lékaři a ordinace

Ordinační hodiny

7:30 - 12:00
12:30 - 15:30

Adresa

Opavská 962/39
708 68 Ostrava