třída Tomáše Bati 5135
760 01 Zlín
1. podlaží

Objednejte se

Kožní ambulance Zlín - objednání online nebo na níže uvedeném telefonním čísle.

Zavolejte nám

+420 571 857 111

pro objednání

+420 571 857 334

do ordinace

;

V kožní ambulanci nabízíme komplexní dermatovenerologickou péči, estetickou a korektivní medicínu, kosmetické služby a také komplexní léčbu lymfatického systému.

Dermatovenerologie

Dermatovenerologie spojuje obor dermatologie (léčba a prevence kožních onemocnění) a venerologie (léčba a prevence pohlavně přenosných nemocí).

 • Léčíme všechny diagnózy od akné přes ekzémy, psoriázu, toxoalergické examtémy, bércové vředy, virové bradavice až po choroby vlasů a nehtů.
 • Zabýváme se problematikou kožních nádorů, vyšetřujeme pigmentové névy, léčíme pohlavní choroby.
 • Provádíme drobné dermatochirurgické zákroky, jako je odstranění povrchových kožních útvarů kyretou, odstranění kožních výrůstků a drobných cévních projevů koagulací.

Lymfologie

Lymfologie je lékařský obor zabývající se lymfatickým systémem lidského těla, který je tvořen lymfatickými cévami a lymgoidními orgány, mezi které patří brzlík, slezina a mandle. Lymfatickým systémem proudí lymfa, která obsahuje především vodu, tuky, lymfocyty a odpad z látkové výměny buněk. Nesprávné fungování lymfatického systému může mít za následky otoky končetin i trupu, sníženou funkci imunitního systému, zvýšenou tvorbu akné, celkové zhoršení stavu pokožky, zvýšené riziko vzniku křečových žil.

Naše ambulance zajišťuje odborné konzultace a komplexní léčbu lymfatických a žilních otoků. Poskytujeme ošetření pacientům s primárním (vrozeným) i sekundárním lymfedémem (po opakovaných erysipelech, onkologickým pacientům, po traumatech) a pacientům s žilními otoky. Provádíme ruční a přístrojovou lymfodrenáž, včetně zajištění návazné kompresivní léčby bandážemi a návleky.

Lymfoterapeutické manuální ošetření 
Jedná se o speciální hmatovou techniku, která je zaměřena na povrchový lymfatický systém kůže a podkoží. Správně provedená manuální lymfodrenáž zlepšuje vstřebávací transportní funkci lymfatického sytému, zlepšuje transport a tvorbu ochranných buněk, zlepšuje metabolismus, podporuje vyplavování toxických látek z těla a vede k celkové relaxaci organismu.


Indikace: otoky, problémy s imunitou, celulitida, zvýšené lokální ukládání tuku, lipedém, základní péče u veškeré zeštíhlovací léčby, zadržování vody při hormonálních problémech, plánované těhotenství, hormonální antikoncepce (prevence žilních problémů, celulitidy, přibírání na váze), chronická únava, stres, migrény, stárnutí pleti obličeje, otoky víček

Ošetření lymfoterapeutickým přístrojem
Přístrojová lymfodrenáž má podobné využití jako drenáž manuální, výhodou je nižší cena. Ošetření celulitidy lymfoterapeutickým přístrojem je dobré kombinovat se skořicovými zábaly, které výsledný efekt ošetření zesilují. 

Estetická medicína  

Nabízíme:

 • Kosmetické ošetření izraelskou profesionální dermokosmetikou Christina
  Jedná se o korektivní kosmetiku, která řeší různé estetické problémy pleti, jako je akné, pozánětlivé aknózní projevy, seboreu, rosaceu, hyperpigmentaci, podrážděnou a citlivou pleť, předčasné stárnutí pleti, vrásky.
 • Chemické peelingy
  blíbená neinvazivní forma rejuvenace, rozjasnění a regenerace pleti. Řeší problematiku akné, mastné pleti, pigmentové skvrny nebo drobné mimické vrásky. Výsledkem je vyhlazená, vypnutá, hydratovaná pokožka. Dochází ke sjednocení barevného tónu pleti.
 • Mezoterapie
  Omlazení a hydratace obličeje, krku, dekoltu a rukou kyselinou hyaluronovou a multivitaminovými komplexy za pomocí dermarollerové nebo injekční techniky. Dosáhneme tak stažení rozšířených pórů, vyhlazení vrásek a rýh, zlepšení stavu pozánětlivých aknózních projevů.
 • Vlasová mezoterapie 
  Revitalizace a posílení vlasového růstu
 • Výplně na bázi kyseliny hyaluronové 
  Korekce vrásek a rýh, modelace a zvětšení rtů látkou, která je v lidském organismu přirozeně přítomna.
 • Ošetření nadměrného pocení přístrojem ElektroAntiperspirant 
  Přístroj pracuje na principu iontoforézy. Účinně řeší nadměrné pocení rukou, nohou i podpaží.
 • Doplňková kosmetická ošetření
  Nabízíme také barvení řas, barvení a úpravu obočí, depilaci studeným voskem, kosmetickou a liftingovou masáž obličeje a ruční lymfatickou masáž obličeje. Nově jsme zavedli vyhlazující energizující masáž křišťálovými tyčinkami.

V současné době máme uzavřené smlouvy s těmito pojišťovnami:                                       

111 - Všeobecná zdravotní pojišťovna (od 1.7.2016)
211 – Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
205 – Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
207 – Oborová zdravotní pojišťovna
201 – Vojenská zdravotní pojišťovna
213 – Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

 

Obory léčby

Toto oddělení spadá pod následující obory léčby:

Lékaři a ordinace

Ordinační hodiny

Po
7:30 - 15:30
Út
9:30 - 17:30
St
7:30 - 15:30
Čt
7:30 - 15:30

Adresa

třída Tomáše Bati 5135
760 01 Zlín

1. NP

Kontakty

pro objednání

+420 571 857 111

do ordinace

+420 571 857 334

Kontaktní osoby

Sestry: Jarmila Hrňáková, Štěpánka Beránková, Marcela Budínová