Oční Jednodenní chirurgie

V rámci operační oční péče se zaměřujeme zejména na operace očních víček.  Potíže s poklesem víček a tvorbou tukových váčků postihuje s přibývajícím věkem většinu dospělé populace. Jedná se nejen o estetický, ale i zdravotní problém. Pokles víček může zasáhnou až do zorného pole oka a tím způsobit zhoršení vidění a únavu očí. Díky úpravě očních víček očí získají mladší a svěžejší vzhled.

Nabídka operačních zákroků

Tým lékařů

Zkušenosti klientů

Často kladené otázky

Vybrané pracoviště kontaktujte nejlépe prostřednictvím poptávkového formuláře. Pokud máte doporučení nebo lékařské zprávy, můžete je do formuláře připojit. Obratem se s vámi spojíme a dořešíme všechny podrobnosti týkající se operačního zákroku, vč. předoperačních vyšetření. Další možností je mailový či telefonický kontakt na dané pracoviště. Pokud máte zdravotní potíže a nevíte, zda a jaký zákrok je pro vás vhodný, objednáme vás nejdříve na vyšetření k lékaři dané odbornosti, při které s vámi probereme všechny možnosti řešení.

Operační zákroky v režimu jednodenní chirurgie umožňují výrazné zkrácení doby pobytu klienta po provedené operaci ve zdravotnickém zařízení. Podle typu zákroku a na základě zdravotního stavu odchází klient do domácího prostředí ještě týž den po operaci. V případě složitějších operací klient zůstává hospitalizován do druhého dne.

Všechna naše pracoviště nabízí velmi příznivé objednací termíny. Při objednání se vždy řídíme vašimi časovými možnostmi a naplánujeme provedení zákroku v termínu, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Po dohodě s klinikou, která vám bude zákrok provádět, obdržíte pokyny, jak se na operaci připravit a jaká předoperační vyšetření jsou potřebná. Vyšetření si můžete zajistit u svého praktického lékaře, nebo je zajistí naše pracoviště.

Doporučujeme si s sebou na kliniku vzít doklad o zdravotním pojištění, osobní věci a nezbytné hygienické potřeby. Dále potřebnou zdravotní dokumentaci a další pomůcky (např. berle) dle doporučení lékaře.