Jednodenní chirurgie

U nás na operaci nečekáte!

Poskytujeme široké spektrum moderních operačních zákroků na čtyřech pracovištích. Nemusíte dlouho čekat na termín operace ani ztrácet čas pobytem v nemocnici. Jednodenní chirurgie umožňuje výrazně zkrátit dobu hospitalizace a rychleji se vrátit do běžného života.

Mám zájem o péči

Ústí | Praha | Zlín

Profesionální zázemí

Tým zkušených zdravotníků o vás pečuje v moderních vybavených operačních sálech s komfortním zázemím pro pacienty.

KRÁTKÉ TERMÍNY

Na operaci nemusíte dlouho čekat. Objednáme vás na termín, který vám bude vyhovovat.

RYCHLÁ REKONVALESCENCE

Krátká hospitalizace a doléčení v pohodlí domova pomáhá k rychlejšímu návratu do běžného života.

NÁVAZNOST PÉČE

Na našich klinikách zajistíme jak předoperační vyšetření tak následnou péči, kterou budete potřebovat.

Vyberte si obor

Náš tým

MUDr. Jan Riegl

vedoucí lékař chirurgických oborů

Ústí nad Labem

MUDr. Ivo Gerych

primář gynekologického oddělení

Zlín

MUDr. Jiří Duben, Ph.D.

primář chirurgického oddělení

Zlín

MUDr. Václav Hynek

urolog, hlavní lékař

Ústí nad Labem

Kde operujeme

EUC Klinika Ústí nad Labem

Masarykova 2431/94

400 01 Ústí nad Labem

+420 607 211 601

operace.usti@eucklinika.cz

EUC Klinika Zlín

třída Tomáše Bati 5135

760 01 Zlín

+420 571 857 312

operace.zlin@eucklinika.cz

Canadian Medical - Waltrovka

Walterovo náměstí 329/2

158 00 Praha 5

+420 222 300 300

operace.praha@canadian.cz

CHCEME, ABYSTE SE U NÁS CÍTILI DOBŘE

Všechna naše pracoviště disponují moderními operačními sály a vybavením. Dbáme na pohodlí a spokojenost klientů, pro které je připraveno komfortní zázemí, nadstandardně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením a péče příjemného zdravotnického personálu.

Zkušenosti klientů

Často kladené otázky

Vybrané pracoviště kontaktujte nejlépe prostřednictvím poptávkového formuláře. Pokud máte doporučení nebo lékařské zprávy, můžete je do formuláře připojit. Obratem se s vámi spojíme a dořešíme všechny podrobnosti týkající se operačního zákroku, vč. předoperačních vyšetření. Další možností je mailový či telefonický kontakt na dané pracoviště. Pokud máte zdravotní potíže a nevíte, zda a jaký zákrok je pro vás vhodný, objednáme vás nejdříve na vyšetření k lékaři dané odbornosti, při které s vámi probereme všechny možnosti řešení.

Operační zákroky v režimu jednodenní chirurgie umožňují výrazné zkrácení doby pobytu klienta po provedené operaci ve zdravotnickém zařízení. Podle typu zákroku a na základě zdravotního stavu odchází klient do domácího prostředí ještě týž den po operaci. V případě složitějších operací klient zůstává hospitalizován do druhého dne.

Všechna naše pracoviště nabízí velmi příznivé objednací termíny. Při objednání se vždy řídíme vašimi časovými možnostmi a naplánujeme provedení zákroku v termínu, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Po dohodě s klinikou, která vám bude zákrok provádět, obdržíte pokyny, jak se na operaci připravit a jaká předoperační vyšetření jsou potřebná. Vyšetření si můžete zajistit u svého praktického lékaře, nebo je zajistí naše pracoviště.

Doporučujeme si s sebou na kliniku vzít doklad o zdravotním pojištění, osobní věci a nezbytné hygienické potřeby. Dále potřebnou zdravotní dokumentaci a další pomůcky (např. berle) dle doporučení lékaře.