Urologie Jednodenní chirurgie

Urologie se zabývají komplexní léčbou močových cest a mužských pohlavních orgánů. Mezi nejčastější operační zákroky, které provádíme na našich pracovištích, patří zejména léčba inkontinence a operace prostaty. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi intimní problematiku, dbáme na ohleduplný a citlivý přístupu k pacientům. Vždy s pacientem konzultujeme výběr zákroku a doporučujeme co nejšetrnější operační metodu, abychom docílili rychlejší rekonvalescence a návrat k běžným činnostem.

Tým lékařů

Zkušenosti klientů

Často kladené otázky

Vybrané pracoviště kontaktujte nejlépe prostřednictvím poptávkového formuláře. Pokud máte doporučení nebo lékařské zprávy, můžete je do formuláře připojit. Obratem se s vámi spojíme a dořešíme všechny podrobnosti týkající se operačního zákroku, vč. předoperačních vyšetření. Další možností je mailový či telefonický kontakt na dané pracoviště. Pokud máte zdravotní potíže a nevíte, zda a jaký zákrok je pro vás vhodný, objednáme vás nejdříve na vyšetření k lékaři dané odbornosti, při které s vámi probereme všechny možnosti řešení.

Operační zákroky v režimu jednodenní chirurgie umožňují výrazné zkrácení doby pobytu klienta po provedené operaci ve zdravotnickém zařízení. Podle typu zákroku a na základě zdravotního stavu odchází klient do domácího prostředí ještě týž den po operaci. V případě složitějších operací klient zůstává hospitalizován do druhého dne.

Všechna naše pracoviště nabízí velmi příznivé objednací termíny. Při objednání se vždy řídíme vašimi časovými možnostmi a naplánujeme provedení zákroku v termínu, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Po dohodě s klinikou, která vám bude zákrok provádět, obdržíte pokyny, jak se na operaci připravit a jaká předoperační vyšetření jsou potřebná. Vyšetření si můžete zajistit u svého praktického lékaře, nebo je zajistí naše pracoviště.

Doporučujeme si s sebou na kliniku vzít doklad o zdravotním pojištění, osobní věci a nezbytné hygienické potřeby. Dále potřebnou zdravotní dokumentaci a další pomůcky (např. berle) dle doporučení lékaře.