Pojďte s námi měnit tvář českého zdravotnictví

Přidejte se k týmu EUC a pomozte nám do lékařské ambulantní péče v Česku přinést moderní a osobní přístup.

Co nabízíme?

Inovativní prostředí

Chceme být profesionálními a rovnocennými partnery dnešním angažovaným klientům. Klademe důraz na osobní přístup a nové technologie, které dělají péči efektivnější a inspirují naše klienty k prevenci.

Osobní a profesní růst

Chceme, aby v EUC našli zdravotníci budoucnost nejen jako profesionálové, ale i jako lidé, manželé, rodiče... Proto dbáme nejen na vzdělávání a kariérní růst, ale i na dobré vztahy v našich týmech i na vyváženost práce a osobního života.

Týmová spolupráce a podpora

V EUC nestavíme na nedotknutelné hierarchii. Všichni jsme společně spolutvůrci zdraví našich klientů. Jsme jeden tým, který se dokáže v případě potřeby podpořit nebo zastoupit.

Poslání a hodnoty

Jsme největší poskytovatel ambulantní zdravotní péče v ČR. Naším posláním je dělat zdravotní péči kvalitnější a dostupnější a inspirovat tím ke změně celé české zdravotnictví. Jsme ambulantní zdravotní péčí nové generace.

Koho hledáme?

Poskytovat moderní ambulantní péči, která je na vysoké úrovni jak po odborné, tak po lidské stránce. Proto hledáme nové kolegyně a kolegy, kteří chtějí dělat medicínu dobře a s radostí. A zároveň mají chuť pracovat ve společnosti, jež do ambulantní praxe smysluplně integruje nové trendy v medicíně. Hledáme lidi, pro které je medicína posláním.

Lékaři

Sestry

Farmacie

Ostatní zdravotníci

Specialisté/admin

Laboranti

Benefity

6 týdnů volna

Jako součást našeho týmu si budete moci užít šest týdnů placeného volna ročně, což vám umožní dobře se regenerovat a udržet si rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem.

Podpora vzdělávání

V EUC jsme přesvědčeni, že vzdělávání a rozvoj dovedností jsou klíčem k vynikající zdravotnické péči. Podporujeme proto naše zaměstnance v dalším vzdělávání i finančně.

Stravovací příspěvek

EUC si váží svých zaměstnanců a jejich zdraví, a proto jim poskytujeme příspěvky na stravování. Vyvážená strava je podle nás klíčem k dobrému zdraví a výkonu na pracovišti.

EUC Plus

Mimo jiné nabízíme přístup ke službě Lékař online 24/7, slevy v našich kamenných lékárnách nebo garantovaný termín návštěvy. Program platí pro až 5 rodinných příslušníků.

Výhodný tarif T-Mobile

Pro naše zaměstnance a jejich rodinné příslušníky máme výhodný tarif na volání i datové služby od společnosti T-Mobile. Jedno rodné číslo může pod svým účtem mít až 7 rodinných příslušníků.

Karta Multisport

Našim zaměstnancům pomáháme udržovat aktivní životní styl. Proto je součástí našeho benefitového balíčku i Multisport karta. S touto kartou máte neomezený přístup do široké sítě sportovních a relaxačních zařízení po celé zemi.

Odměna za doporučení

Víme, že naši skvělí lidé znají další skvělé lidi. Za jejich doporučení dáváme našim zaměstnancům odměny a v případě nástupu významné finanční částky.

Shell karta

Naši zaměstnanci mají možnost v rámci sítě společnosti Shell čerpat pohonné hmoty pro vlastní potřebu s výraznou slevou oproti aktuálním ceníkům.

Neomezená knihovna

Největší tuzemská online knihovna obsahuje desítky tisíc titulů, navíc v ní najdete i více než tisícovku knih odborné zdravotnické literatury. Každý zaměstnanec k ní má přístup zdarma.

Příspěvek na dovolenou

Každý náš zaměstnanec může získat příspěvek až do výše 6000 Kč v jednom kalendářním roce - tato částka platí v případě plného úvazku. Finance může použít na úhradu zájezdu, pobytu či rekreace v tuzemsku či zahraničí, podle své volby a přání.

Jsme největším poskytovatelem ambulantní lékařské péče v ČR

Lékárny

Provozujeme síť 26 kamenných lékáren po celé České republice, kterou doplňuje moderní e-shop.

Kliniky

Filozofií našich klinik je propojení moderního vybavení s osobním přístupem ke klientům a dobrými vztahy v našich týmech.

Laboratoře

Díky špičkovému vybavení a kvalitnímu know-how jsou páteří moderního zdravotnictví a ambulantní medicína se bez nich dnes neobejde.

Canadian Medical

Prémiová zdravotní péče odpovídá současným vysokým standardům medicíny. Působíme v Praze a v Brně.

Domácí péče

Poskytujeme kvalifikovanou zdravotní péči v domácím prostředí pacienta. Respekt k člověku, kvalita a lidský přístup jsou hodnoty, na kterých stavíme.

Práce jako poslání

Naše hodnoty

Smysluplnost

Jako největší poskytovatel ambulantní péče v ČR usilujeme o to, aby se naši klienti nedostávali do nemocnic. Zaměřujeme se na prevenci, učíme klienty, jak se o sebe starat, aby kvalita jejich života byla co nejvyšší.

Odpovědnost

Udáváme trendy v ambulantní péči, nastavujeme standardy a očekávanou kvalitu. Máme odpovědnost za to, abychom každému klientovi poskytli takovou péči, kterou mu slibujeme a kterou potřebuje.

Péče

Všechny cíle a vize EUC naplňují lidé, kteří u nás pracují. Proto pečujeme o ty, kteří pečují o naše klienty. K tomu se hlásí vedení naší skupiny a to nás také odlišuje od ostatních poskytovatelů zdravotní péče.

Radost

Pracujeme s lidmi, kteří jsou naladěni na stejné vlně, rozumíme si lidsky a podporujeme se. Když dáváme do své práce srdce a vidíme to i u ostatních, přináší nám to radost.

Jak se u nás pracuje?

Práce v EUC mi umožnila spojit mou vášeň pro inovace s pečlivou péčí o klienty. Jsem hrdý na to, že jsem součástí týmu, který se neustále snaží zlepšovat a přinášet lepší zdravotní péči.

Jan Novák
interní lékař

EUC mi poskytuje příležitosti k profesnímu růstu a rozvoji, což je pro mě nesmírně důležité. Týmová spolupráce a podpora kolegů mě motivuje dát do své práce to nejlepší.

Petra Dvořáková
zdravotní sestra

V EUC jsem našla ideální prostředí pro uplatnění svých odborných dovedností a zároveň příležitost být součástí změny v lékařské péči. Každý den se učím něco nového a cítím, že mé úsilí má smysl.

Martina Hrubá
farmaceut