Naše hodnoty

Smysluplnost

Jako největší poskytovatel ambulantní péče v ČR usilujeme o to, aby se naši klienti nedostávali do nemocnic. Zaměřujeme se na prevenci, učíme klienty, jak se o sebe starat, aby kvalita jejich života byla co nejvyšší.

Odpovědnost

Udáváme trendy v ambulantní péči, nastavujeme standardy a očekávanou kvalitu. Máme odpovědnost za to, abychom každému klientovi poskytli takovou péči, kterou mu slibujeme a kterou potřebuje.

Péče

Všechny cíle a vize EUC naplňují lidé, kteří u nás pracují. Proto pečujeme o ty, kteří pečují o naše klienty. K tomu se hlásí vedení naší skupiny a to nás také odlišuje od ostatních poskytovatelů zdravotní péče.

Radost

Pracujeme s lidmi, kteří jsou naladěni na stejné vlně, rozumíme si lidsky a podporujeme se. Když dáváme do své práce srdce a vidíme to i u ostatních, přináší nám to radost.

Články

Smysluplnost a AI

EUC nechyběla v panelu na Medidays 2024

Odborná konference, praktické workshopy, veletrh pracovních příležitostí, místo pro setkání nejen budoucích lékařů a farmaceutů. To všechno jsou lednové Medidays 2024, které se konaly již podruhé v Praze. 

Diskuse na téma umělé inteligenci se pak účastnil vedoucí lékař radiologie na naší EUC klinice v Ústí nad Labem MUDrPetr Váša

Dalšími panelisty byli MUDr. Martin Kočí, Kamila Lepková (Channel Lab), Lukáš Loun (MAIA LABS). Plný sál posluchačů hovořil za vše. Umělá inteligence se výrazně dostává do lékařské práce a EUC nezůstává pozadu. Dnes snímky EKG, magnetické rezonance analyzuje AI a je nápomocná v přesnější diagnostice.

Diskuse byla zajímavá pro studenty  zejména tím, že mohli slyšet od odborníků skutečnosti z praxe a i poznatky o AI ze zahraničí. 

#Radost

HR je radost, když se dělá pořádně

Ve skupině EUC jsme na naše hodnoty patřičně hrdí a sdílíme je při naší práci. Proto jsme si rozpracovali i do etického kodexu, ve kterém se určité procesy nebo představy na základě firemních hodnot převádíme do každodenní praxe. Přejeme si, aby naši klienti, partneři i zaměstnanci měli z naší spolupráce radost, a podle toho se také tak chováme a jednáme. Jsme fair play společností a máme rádi win-win řešení. Při rozhodování je brán v potaz každý hlas.

Číst více