Přidejte se k nám: Jak u nás probíhá nábor

01. ledna 2024 Jak se žije v EUC

Přidejte se k nám: Jak u nás probíhá nábor

Hledáme ty nejlepší napříč obory. Zakládáme si na profesionalitě a schopnosti ustát prvenství v oboru. Věříme, že největší síť ambulantních služeb poskytuje tu nejlepší péči o naše klienty, a toho dosahujeme dlouhodobě díky lidem, kteří neustále hledají nová řešení, vzdělávají se ve svých oborech a aktivně se zapojují do společenských událostí. Za naším úspěchem stojí široké spektrum profesí, inovativní přístup, sledování a implementace nových trendů, ale především vášeň a radost.

Podporujeme zkušenosti a pečlivost. Věříme, že každý má co přinést do týmu, bez ohledu na věk.

Jak u nás probíhá výběrové řízení

Většina pohovorů na zdravotnické profese jsou jednokolové. Probíhají v poklidné atmosféře našich ambulantních klinik nebo se potkáváme s kandidáty při příjemné kávě v naší centrále v Praze. Každé naše pracoviště disponuje HR profesionálem, který vám může pomoci.

Na ostatní pozice jsou výběrová řízení většinou dvou- až tříkolová. Všichni naši uchazeči dostávají zpětnou vazbu do 10 dnů. Buď obdržíte negativní odpověď, nebo postupujete do dalšího kola.

Formy pohovoru

 • Online přes video
 • Telefonicky
 • Osobně na klinice, v kanceláři, nebo v laboratořích
 • V kavárně u nás v centrále EUC

Rady k životopisu

Stále častěji pracujeme s QR kódem profesní sociální sítě LinkedIn, proto by bylo vhodné ho začlenit do vašeho životopisu. Pište pouze relevantní pracovní zkušenosti a nezapomeňte zmínit i své zájmy, koníčky a další významné aktivity, které sice nesouvisejí s prací, ale mohou nám poskytnout lepší představu o vaší osobnosti.

Motivační dopis

I když motivační dopis často nevyžadujeme, budeme rádi, pokud nám ho pošlete. Svědčí to o vašem zájmu a pomůže nám lépe porozumět vaší motivaci. Měl by obsahovat odpovědi na následující otázky:

 • Proč chcete danou pozici zastávat právě vy?
 • Proč by naše společnost měla právě vás přijmout?
 • Klíčové zkušenosti a dovednosti.
 • Přiblížení silných a slabých stránek.
4 Klíčové rady pro úspěšný pohovor: Připravte si veškeré dokumenty, které požadujeme pro danou pozici. Pohovor je pro nás setkáním, ne zkouškou. Počítejte s otevřenými otázkami. Připravte si kontakty na referenční osoby nebo mějte reference napsané na LinkedIn. Snažte se dorazit včas.

Rady ohledně prvního kola

Zajímá nás, co víte o naší skupině EUC a o vašem zaměření. Doporučujeme se seznámit s našimi hodnotami, protože ty jsou pro nás klíčové. Mluvte o svých dovednostech, chybách, ze kterých jste se poučili, a o zkušenostech, které jsou pro danou pozici důležité.

Informace, které byste o EUC měli vědět

 • Jaké jsou naše služby
 • Kde se jednotlivé entity skupiny EUC nacházejí
 • Jaké trendy následujeme
 • Sledujete naše sociální sítě a víte, co se u nás děje

První kontakt s EUC

Často se stane, že kontaktujeme uchazeče a hned na začátku se ukáže, že pozice není ta správná. V takovém případě uchazeče nepozveme do dalšího kola. Telefonát by měl být příjemný a oboustranný, a pokud ano, pozveme uchazeče do prvního kola.

První kolo

V prvním kole se setkáte s personalistou a manažerem týmu. Budeme se zajímat o vaše úspěchy, předchozí pracovní i životní zkušenosti a o vaše představy, jak přispět k rozvoji naší společnosti. Dodržujte formální oblékání a dbáme na spisovný jazyk. Obvykle ověřujeme reference z předchozích zaměstnání.

Druhé kolo

Druhé kolo probíhá převážně u manažerských, ekonomických, právních, IT, personálních a administrativních pozic. Může zahrnovat testy nebo případové studie, ale spíše slouží k ověření znalostí a zkušeností relevantních pro danou pozici.

 

Kariéra v EUC

Naši zaměstnanci oceňují skvělé pracovní prostředí, možnost flexibilních úvazků a přístup k odborné literatuře. Navštivte naše akce a projekty, které nabízíme našemu týmu.

Život v EUC

Podporujeme zkušenosti a pečlivost. Věříme, že každý má co přinést do týmu, bez ohledu na věk.

Zajímají vás volné pozice nebo například benefity? Navštivte naše kariérní stránky!

Kariéra v EUC

Související články

Více článků