Naše aktivity

Nadace EUC Elucidate

Nadace EUC Elucidate podporuje studenty

Pro studenty Střední zdravotnické školy a vyšší odborné zdravotnické školy v Kladně, kterou s hrdostí podporuje zdravotnická skupina EUC, jsme připravili novou vzrušující video soutěž. Klíčovým podporovatelem je nadační fond EUC Elucidate.

 

Tématem letošního ročníku je "Udělej rozhovor se svým rodičem/prarodičem" s důrazem na hodnoty EUC, které jsou pro nás v naší práci klíčové: smysluplnost, odpovědnost, péče a radost.

 

Tato soutěž je další příležitostí ukázat kreativitu a zároveň prozkoumat a zachytit jedinečné příběhy rodin, které odrážejí tyto hodnoty. Těšíme se na zajímavý příběh, o který se studentky a studenti s námi podělí.

Číst více

Farmacie v EUC

EUC podpořila 52. ples farmaceutů v Hradci Králové

Zlatým partnerem 52. plesu farmaceutů v Hradci Králové se stala zdravotnická skupina EUC, která tímto aktem opět potvrdila svůj zájem o podporu farmaceutického oboru a jeho odborníků. Hlavní cena tomboly byla předána přímo v rukou ředitele sítě lékáren EUC, Marka City, a to za přítomnosti představitelů Spolku českých studentů farmacie. Tento moment slavnostního večera umocnila atmosféra úžasných prostor společnosti PETROF, což dodalo celé akci nezapomenutelný ráz.

 

Ples farmaceutů, který se těší dlouholeté tradici a významu v odborné komunitě, byl obohacen o řadu dárků do tomboly, které věnovala právě zdravotnická skupina EUC. Tímto gestem EUC zdůraznila svůj závazek k podpoře vzdělávání a rozvoje farmaceutického sektoru a ocenila práci a úsilí všech, kteří se na organizaci této významné společenské události podíleli.

Číst více

#březen24

Březen je pro EUC zásadním měsícem

Naši příznivci, zaměstnanci, ale i lidé z oblasti zdravotnictví dobře znají naše hodnoty. Často se nás ptají, proč byly zvoleny, kým byly vymyšleny? Vznikaly vůbec organicky? Skutečnost je ta, že samotní zaměstnanci, tedy vybraný tým se podílel na našich hodnotách. Proč je ale březen dnem, který je pro EUC zásadním?

 

Naše hodnota RADOST se lehce zaměňuje za štěstí. Existuje mnoho studií, jak u zaměstnanců zajistit radostné pracoviště, dobrou péči a vyhovující prostředí nebo pozornost. Málo se ale ví, že 20. 3. 2024 je mezinárodním dnem štěstí. Všichni v EUC tento den vnímáme jako náš den. Nedáváme si radost jen sami mezi sebou...

 

Číst více

Farmacie v EUC

EUC lékárny se připojily k dni farmaceutů v Bratislavě

Kariérní dny farmaceutů v Bratislavě proběhly ve dnech 12.3. - 13.3. 2024 a EUC a.s. nechyběla mezi aktivními účastníky. Odborné sympózium a veletrh práce je největší farmaceutickou událostí na Slovensku.

 

 

Představení EUC lékáren proběhlo hned první den a zábavnou formou si tuto část přednášky vzal za své ředitel EUC lékáren Ing. Marek Cita. Další den představil náš kolega, vedoucí lékárny Mgr. Oto Drobík naše stáže, které nabízíme farmaceutům a sklidil jednoznačně největší aplaus v sále.

Veletrh pracovních příležitostí zdobil náš barevný stánek, o který se starala šéfka recruiterského týmu naší společnosti, Mgr. Kamila Teplá, kterou můžete vídat i na jiných veletrzích a která tentokrát připravila pro hosty vědomostní kvíz, který měl přes sto soutěžících a řada z nich si odnesla krásné dárky.

Zajímavými tématy byla i role farmaceutů při výrobě léků nebo poruchy psychiky a související somatické nemoci.

Dny farmaceutů slavnostně zahájil děkan farmaceutické fakulty UK prof. PharmDr. Ján Klimas, PhD., MPH.

EUC klinika Zlín

EUC klinika Zlín vítá nové kolegy

Máme opravdu velkou radost, že jsme skoro dvou letech příprav mohli spustit v naší EUC Klinice Zlín úplně novou magnetickou rezonanci. Pro celý region, i pro naši skupinu je to velká událost, která zásadním způsobem zlepší dostupnost tohoto vyšetření pro lidi žijící nejenom ve zlínském kraji. Dnes tu čekají na svůj termín řadu měsíců, a to často s diagnózami, u kterých může každý den znamenat velké riziko. 

O klienty bude pečovat tým oddělení magnetické rezonance: MUDr. Jiří Tesař, Ph.D. (vedoucí lékař), lékařka MUDr. Martina Lattová, Mgr. Svatava Řezníčková, vedoucí radiologický asistent a Mgr. Jakub Pospíšil, radiologický asistent. 

 

HR tým

HR tým navštívil přednášku pracovního práva

HR tým skupiny EUC se zúčastnil v únoru 2024 přednášky k novele zákoníku práce. Péče o náš zdravotnický personál je pro nás klíčová. Na každé klinice pečuje o naše kolegy personalistka - jsme blíž k našim zaměstnancům.

Přednáška byla organizována personální agenturou Předvýběr.cz pod jejich typickou žlutou barvou, která se hezky sladila s růžovou, typickou pro společnost T-Mobile. Ta této vzdělávací akci poskytla své útulné prostory v Arkádách. 

T-Mobile poskytuje dlouhodobě významný benefit našim zaměstnancům a pokud vás zajímají další, tak letos jsme například do našeho spektra benefitů zařadili i tolik oblíbený příspěvek na dovolenou. 

 

HR tým

HR tým zabodoval na Medidays 2024

Leden byl ve znamení potkávání. Na Medidays v lednu 2024 jsme prezentovali naši prémiovou péči Canadian Medical, kterou má na starosti Mgr. Veronika Perglová a pražskou kliniku EUC, o jejíž zaměstnance pečuje Mgr. Lenka Kalmusová. Můžeme říci, že nás tam bylo málo, protože účastníci se sjeli ze všech koutů země. Byli jsme hlavním partnerem celé akce a tudíž nechyběl ani ředitel divize klinik EUC Dr. Jan Šlajs, který se návštěvníkům našeho stánku rovněž věnoval osobně a můžeme prozradit, že dětem mediček a lékařek rozdával naše modré, růžové a červené balónky.