Naše aktivity

Farmacie v EUC

EUC podpořila 52. ples farmaceutů

Zlatým partnerem 52. plesu farmaceutů v Hradci Králové se stala zdravotnická skupina EUC, která tímto aktem opět potvrdila svůj zájem o podporu farmaceutického oboru a jeho odborníků. Hlavní cena tomboly byla předána přímo v rukou ředitele sítě lékáren EUC, Marka City, a to za přítomnosti představitelů Spolku českých studentů farmacie. Tento moment slavnostního večera umocnila atmosféra úžasných prostor společnosti PETROF, což dodalo celé akci nezapomenutelný ráz.

Ples farmaceutů, který se těší dlouholeté tradici a významu v odborné komunitě, byl obohacen o řadu dárků do tomboly, které věnovala právě zdravotnická skupina EUC. Tímto gestem EUC zdůraznila svůj závazek k podpoře vzdělávání a rozvoje farmaceutického sektoru a ocenila práci a úsilí všech, kteří se na organizaci této významné společenské události podíleli.

Akce, jako je tento ples, představují významnou příležitost pro setkávání odborníků, výměnu zkušeností a posilování vazeb mezi jednotlivými institucemi a organizacemi. Zdravotnická skupina EUC je hrdá na to, že může být součástí těchto důležitých momentů a přispět svou částí k dalšímu růstu a prosperitě farmaceutického oboru v České republice.

(22. březen 2024)