Volná místa

Nenašli jste vhodnou pozici?

Pokud jste mezi našimi aktuálními pracovními nabídkami pro sebe nenašli pozici, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím následujícího formuláře. Jakmile se objeví vhodná pozice odpovídající vašemu profilu, rádi se s vámi spojíme. EUC pravidelně hledá nové zdravotníky, kteří se chtějí připojit k našemu týmu a společně s námi zvyšovat úroveň ambulantní péče.

Maximální velikost 10 MB

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání .

Co nabízíme?

Inovativní prostředí

Chceme být profesionálními a rovnocennými partnery dnešním angažovaným klientům. Klademe důraz na osobní přístup a nové technologie, které dělají péči efektivnější a inspirují naše klienty k prevenci.

Osobní a profesní růst

Chceme, aby v EUC našli zdravotníci budoucnost nejen jako profesionálové, ale i jako lidé, manželé, rodiče... Proto dbáme nejen na vzdělávání a kariérní růst, ale i na dobré vztahy v našich týmech i na vyváženost práce a osobního života.

Týmová spolupráce a podpora

V EUC nestavíme na nedotknutelné hierarchii. Všichni jsme společně spolutvůrci zdraví našich klientů. Jsme jeden tým, který se dokáže v případě potřeby podpořit nebo zastoupit.

Poslání a hodnoty

Jsme největší poskytovatel ambulantní zdravotní péče v ČR. Naším posláním je dělat zdravotní péči kvalitnější a dostupnější a inspirovat tím ke změně celé české zdravotnictví. Jsme ambulantní zdravotní péčí nové generace.