Všechny naše kliniky a lékárny fungují v běžném rozsahu dle aktuální provozní situace. Vstupujte s nasazeným respirátorem FFP2.

EUC Klinika Brno

28. dubna 2017 Moderní léčba a prevence

EUC Klinika Brno

EUC Klinika Brno zahrnuje tři zavedená radiodiagnostická pracoviště v Brně. Provádí se zde standardní vyšetření ultrazvukem a rentgenem. Jedno z pracovišť je moderní akreditované mamocentrum zaměřené na komplexní diagnostiku onemocnění prsu.

Mamocentrum EUC Kliniky Brno provádí mamografická a ultrazvuková vyšetření s cílem zachytit vážné nádorové onemocnění prsu v počátku, kdy je léčba ještě možná a účinná. Pracoviště patří do celostátní sítě mamocenter akreditovaných Ministerstvem zdravotnictví ČR a poskytuje vysokou úroveň diagnostické péče založené na přísných odborných standardech a moderním přístrojovém vybavení. 

Radiologické oddělení EUC Kliniky Brno poskytuje klasické rentgenologické a sonografické služby. Oddělení je vybaveno moderním rentgenem od firmy Philips s přímou digitalizací, což výrazně snižuje radiační zátěž pacienta a umožňuje bezpečně posílat obrazovou dokumentaci na jiná pracoviště.

Fotogalerie

Související články

Více článků