Všechny naše kliniky a lékárny fungují v běžném rozsahu dle aktuální provozní situace. Vstupujte s nasazeným respirátorem FFP2.

EUC kliniky nově i v Praze

26. června 2018 Pro média

EUC kliniky nově i v Praze

V prosinci 2017 koupila zdravotnická skupina EUC pražské polikliniky Kartouzská, Malešice, Šustova a Opatovská patřící společnosti Medifin. Všechny čtyři kliniky loni poskytly péči 700 000 klientů v desítkách odborností. Od června se ze všech čtyř klinik stává EUC Klinika Praha.

Konkrétní změny a plány:

Klinika na Opatovské prošla v minulých letech komplexní rekonstrukcí. V nejbližších dnech bude zprovozněna lávka u hlavního vchodu. Vznikne zde zázemí pro e-shop a rezervaci léčivých přípravků. 

Klinika Malešice projde do konce roku 2020 kompletní rekonstrukcí. 

Na klinice v Šustově proběhla v letošním roce digitalizace radiodiagnostického (RDG) pracoviště, které zrychlí provoz a zkrátí čekací doby pacientů na radiologická vyšetření. Původní prostory RDG budou revitalizovány na moderní ordinace. Rekonstrukcí projde i recepce a připravují se změny v organizaci péče. 

Klinika Kartouzská dostane novou fasádu a rekonstrukcí projde fyzioterapie. Proběhne také digitalizace na RDG pracovišti a plánuje se investice do nového ultrazvukového přístroje. 

Související články

Více článků