Všechny naše kliniky a lékárny fungují v běžném rozsahu dle aktuální provozní situace. Vstupujte s nasazeným respirátorem FFP2.

Klinika a skupina EUC - EUC Klinika Zlín

17. května 2018 Pro média

Klinika a skupina EUC - EUC Klinika Zlín

EUC Klinika Zlín (dříve Nemocnice Atlas)  je zdravotnické zařízení, které poskytuje jak lůžkovou, tak ambulantní péči. Klinika provozuje dvě lůžková oddělení (chirurgické a gynekologické), nabízí péči praktických lékařů a mnoha ambulantních specialistů. Přímo v budově kliniky je biochemická laboratoř s odběrnou místností, radiodiagnostické pracoviště, mamocentrum a lékárna. Klinika se primárně zaměřuje na plánovanou chirurgickou a gynekologicko-chirurgickou péči prováděnou především laparoskopickým způsobem. Pracoviště je vybaveno třemi moderními operačními sály a vlastní jednotkou intenzivní péče. Ročně provede několik tisíc operací a zákroků, udržuje vysoký standard péče, zavádí moderní postupy podle nejnovějších poznatků medicíny a poskytuje odborné výukové stáže. Vedoucí lékaři působící v EUC Klinice Zlín jsou respektovanými specialisty s rozsáhlou publikační činností a mezinárodními zkušenostmi.

EUC Klinika Zlín je součástí zdravotnické skupiny EUC.

Zdravotnická skupina EUC tvoří největší síť ambulantních klinik v ČR. Je největším poskytovatelem ambulantní péče, prémiové péče, mamoscreeningu a lékařské péče pro zaměstnavatele. Od roku 2011 investovala 544 milionů korun především do modernizace přístrojů, vzdělávaní zaměstnanců a elektronizace systémů a služeb. V 28 zdravotnických zařízeních napříč ČR (včetně 10 prémiových), 19 lékárnách a 14 laboratořích zaměstnává 1890 lidí, kteří poskytnou péči 1,8 milionu pacientů ročně. Na podzim 2017 vydala jako první v sektoru zdravotnictví v ČR emisi dluhopisů, v celkovém objemu 1,4 miliardy korun.

Související články

Více článků