06. srpna 2015 Pro média

Koupili jsme nemovitost „Klášterní polikliniku“ v Liberci

Máme radost, že jsme 4. srpna 2015 podepsali kupní smlouvu (a zaplatili kupní cenu) k převodu vlastnictví nemovitosti „Klášterní polikliniky“ s dosavadním majitelem, Řádem sester Voršilek (plným a správným názvem Českomoravskou provincií Římské unie řádu sv. Voršily). Za naši stranu se novým majitelem stala společnost EUC Real Estate, která je součástí naší skupiny.

V objektu Klášterní polikliniky už zdravotní péči poskytujeme (a dosud jsme byli největší nájemce), naše Poliklinika Liberec, s.r.o. poskytuje akreditovaný mamografický screening (ve kterém jsme podle nezávislého hodnocení kvality dobří v Liberci i dalších 5 krajských městech) a radiodiagnostické pracoviště.

Sestra, provinciální představená, Marie-Anna Linhartová, která za řád svaté Voršily smlouvu podepisovala, řekla, proč se rozhodli prodat areál právě nám “Kritériem bylo najít takového partnera, který zde bude garantovat rozvoj v souladu s představami lékařů, pacientů i veřejnost,“

To umíme a je to vidět na naších klinikách v dalších krajských městech. V Liberci tak budeme kombinovat poskytování zdravotní péče našimi zaměstnanci a pronajímat zdravotnické prostory dalším poskytovatelům.

Související články

Více článků

Laboratorní vyšetření pro vegany a vegetariány. Které testy jsou důležité?

Zdravotnická skupina EUC hlásí rekordní nárůst obratu

Pražanům není prevence lhostejná

Podpořili jsme Sportovních hry seniorů