Všechny naše kliniky a lékárny fungují v běžném rozsahu dle aktuální provozní situace. Vstupujte s nasazeným respirátorem FFP2.

Nové ambulance revmatologie v Pardubicích a Jičíně

30. června 2020

Nové ambulance revmatologie v Pardubicích a Jičíně

EU Klinika a.s. nově provozuje dvě ambulance revmatologie v Pardubicích a Jičíně. Součástí je také Centrum pro biologickou léčbu.

od 1. 7. 2020 dochází k fúzi společnosti Arthromed s.r.o. se společností EUC Klinika a.s., pod jejíž hlavičkou obě pracoviště působí. Provoz ambulancí zůstává beze změny, stejně tak kontaktní údaje a rozsah poskytovaných služeb.

Naše revmatologické ambulance se věnují diagnostice, léčbě a prevenci u pacientů se zánětlivými revmatickými nemocemi a degenerativními onemocněními pohybového aparátu (klouby, páteř, svaly a vazy). Jsme jediným Centrem pro biologickou léčbu revmatologických pacientů v Pardubickém kraji a kromě FN v Hradci Králové jediným Centrem pro biologickou léčbu v Královéhradeckém kraji. Při léčbě spolupracujeme s odborníky v oborech ortopedie, neurologie, rehabilitace, dermatologie, oftalmologie, pneumologie, kardiologie a dalších oborech vnitřního lékařství.

Související články

Více článků