Všechny naše kliniky a lékárny fungují v běžném rozsahu dle aktuální provozní situace. Vstupujte s nasazeným respirátorem FFP2.

Poděkování členům sportovních oddílů

20. prosince 2021

Poděkování členům sportovních oddílů

Vážení členové sportovních oddílů,

rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci, díky které jsme mohli v průběhu dvou let od vzniku Centra sportovní medicíny při EUC Klinice Ústí nad Labem vybudovat skutečně vysoce specializované nadregionální pracoviště s kvalitním personálním (specialisté na sportovní traumatologii i funkční diagnostiku) a přístrojovým vybavením (magnetická rezonance, sono, špičkové vybavení na funkční i tělesnou diagnostiku), zaměřené nejen na prevenci, ale také léčbu zejména poruch pohybového systému, včetně event. nutné operační péče na naší jednodenní chirurgii. Pro další zlepšování námi poskytované péče, uvítáme vaše podněty, připomínky, názory a návrhy na naši zdravotní péči v jakékoliv podobě (nejlépe v elektronicky) na e-mail sport.ustinadlabem@euckIinika.cz.
I když neradi, tak v důsledku současné situace, budeme muset od příštího roku mírně navýšit platbu za preventivní prohlídky. Jedná se pouze o nezbytné navýšení, kryjící hlavně narůstající ceny energií a materiálu, které je ale skutečně minimální. Pevně věříme, že jste s našimi službami spokojeni a toto mírné zdražení Vás od prohlídek u nás neodradí. Ostatní poskytované služby, možnosti akutních ošetření bez objednání, jsou beze změn.
Ceníky jsou také jsou k dispozici na našich webových stránkách.
Na závěr upozorňujeme na možnost zakoupit si na našem pracovišti do konce roku dárkové poukazy na naše služby za letošní ceny! Poukazy bude možné uplatnit i po zvýšení cen v příštím roce (do 30. 6. 2022).
K zakoupení osobně na klinice v Centru sportovní medicíny nebo online v eshopu.

Související články

Více článků