16. května 2016 Pro média

Ve čtvrtek začne debata světových odborníků o zdravotnictví

V pražském hotelu International se od 19. do 21. května vystřídají dvě desítky řečníků na 8. ročníku konference Prague International Health Summit. Letošním tématem – Jak nastavit mechanismy, aby zdravotnictví umělo čelit nástupu chronických nemocí.

Přednášející z devíti zemí umožní účastníkům konference vyslechnout nové trendy ve zdravotnictví. 

Například:
Jak mají správně fungovat pacientské organizace – prozradí baronka Barbara Young, bývalá předsedkyně Diabetes.uk.
Izraeli monitorují pacienty na dálku, jak popíše Rachelle Kaye z medicínského řetězce  Maccabi (pojišťovna a poskytovatel v jednom). Dokážeme to v ČR taky?
Jaká je role nemocnic v 21. století – to ve svém vystoupení přiblíží John Combes, místopředseda Americké asociace nemocnic.

Partnerem konference je I EUC. Její strategii v boji s chronickými nemocemi, výhodnou jak pro pacienty tak pro veřejné zdravotní rozpočty, přibližujeme v přiloženém press kitu.

Vice info: media@euc.cz

Poznámka pro editory:

EUC, dříve Euroclinicum, je soukromá síť zdravotnických zařízení. S obratem 1,9 miliard Kč a rozšiřováním do všech regionů ČR patří k nejvýznamnější nestátním poskytovatelům zejména ambulantní péče u nás. Je největší poskytovatel zdravotní péče zaměstnavatelům, včetně péče prémiové. Aktivity EUC dělí do 6 sektorů: Kliniky, Nemocnice, Premium, Lékárny, Laboratoře a Videolékárna. Od roku 2011 je jejím vlastníkem Tuffieh Funds SICAV plc, regulovaný maltským finančním regulátorem v rámci jednotné legislativy EU.

Související články

Více článků

Laboratorní vyšetření pro vegany a vegetariány. Které testy jsou důležité?

Zdravotnická skupina EUC hlásí rekordní nárůst obratu

Pražanům není prevence lhostejná

Podpořili jsme Sportovních hry seniorů