Všechny naše kliniky a lékárny fungují v běžném rozsahu dle aktuální provozní situace. Vstupujte s nasazeným respirátorem FFP2.

Vyřešte potíže s otoky končetin a těla pomocí lymfodrenáží

26. března 2021

Vyřešte potíže s otoky končetin a těla pomocí lymfodrenáží

Správně fungující lymfatický systém napomáhá tělu zbavovat se toxinů, buněčného odpadu a dalších nežádoucích látek, usnadňuje vstřebávání tuků, pomáhá odstraňovat infekce a udržovat tělesnou rovnováhu tekutin v těle. Pokud však dostatečně nefunguje, dochází k hromadění tekutiny ve tkáních a vzniku otoků, tzv. lymfedémů.  

 

Jak pomáhá lymfodrenáž?

Manuální nebo přístrojová lymfodrenáž je nejen velmi uznávanou léčebnou metodou v léčbě otoků a lymfedému, ale také velmi populární a účinnou relaxační a kosmetickou metodou. Terapie prostřednictvím tlakové vlny napomáhá celkové regeneraci a detoxikaci organismu. Je ideální pro řešení poruch prokrvení dolních končetin, při žilním onemocnění, syndromu těžkých nohou a bolestech cévního původu. Je velmi účinná po úrazech, operacích, sportovních výkonech, kdy uvolňuje ztuhlé svalstvo a aplikuje se v rámci rehabilitace a rekonvalescence.

Doporučuje se také pro podporu imunity, nastartování metabolismu a zlepšení fyzické kondice. Presoterapie podporuje štěpení a odbourávání tuků, prospívá mezibuněčnému metabolismu a činnosti enzymů, čímž urychluje prokrvení pokožky, odbourává celulitidu a blahodárně působí na zlepšení stavu pleti.

Správně provedená lymfodrenáž zlepšuje vstřebávací transportní funkci lymfatického sytému, zlepšuje transport a tvorbu ochranných buněk, zlepšuje metabolismus, podporuje vyplavování toxických látek z těla a vede k celkové relaxaci organismu.

Objednejte se

Více informací a objednání na oddělení dermatologie tel: 467 002 855.

 

 

Související články

Více článků