Všechny naše kliniky a lékárny fungují v běžném rozsahu dle aktuální provozní situace. Vstupujte s nasazeným respirátorem FFP2.

Zdravotnická skupina EUC společně s Air Bank v péči o zdraví

10. listopadu 2020 Pro média

Zdravotnická skupina EUC společně s Air Bank v péči o zdraví

Klienti Air Bank najdou v aplikaci My Air nové odměny, které nabídla zdravotnická skupina EUC. Vybrat si mohou slevu na produkty, které souvisí s péčí o zdraví.

Využít mohou například vyšetření lékařem prostřednictvím chatu nebo videohovoru pomocí služby Lékař online 24/7. Slevu získají také na e-shopu EUC Lékárny při objednání poukazu na test na přítomnost viru Covid-19 (PCR testy) nebo na test na protilátky Covid-19 (ELISA test).

V rámci ochrany a prevence před onemocněním Covid-19 mohou volit ze dvou speciálních balíčků, které obsahují pět doplňků stravy a léčivých přípravků (zinek, vitamin D3 Extra, melatonin allegra, Acylpyrin + vitamin C šumivé tablety a Famosan).

Vyšetření v Lékaři online 24/7 je dostupné s odměnou za využití pro kteréhokoli klienta Air Bank v České republice, stejně jako balíčky ochrany a prevence před onemocněním Covid-19 z EUC Lékárny. PCR test zjišťující přítomnost viru Covid-19 a test ELISA, který ověřuje přítomnost protilátek proti viru Covid-19 v organismu, lze absolvovat pouze v odběrových místech v Praze. Podpora všech čtyř odměn je formou pobídek v programu My Air – Odměny za placení.

 

Související články

Více článků