Přijímáme nové pacienty!

Svěřte se do naší péče a Vaše zdraví budeme mít společně pod kontrolou.

Objednejte se na vstupní prohlídku online.

Registrací k našemu praktickému lékaři získáte

Lékaře, který vám rozumí - osobní přístup a dlouhodobý vztah

Odborníka s velkým přesahem do jiných oborů

Možnost objednat se on-line

Pravidelné preventivní prohlídky

Komplexní zdravotní péči pod jednou střechou

Objednejte se na vstupní prohlídku.

Jednoduše a online.

Nemusíte se o nic starat, přechod od původního lékaře vyřídíme za vás

Aby vám EUC mohla poskytovat svou prvotřídní péči, je třeba se zaregistrovat u našeho praktického lékaře. Rádi to uděláme při vaší návštěvě přímo v ordinaci.

V EUC se snažíme, aby vedle maximální odbornosti a spolehlivosti byla naše péče co nejvstřícnější a nejpohodlnější. Díky registraci v EUC nepropásnete žádnou preventivní prohlídku, na kterou máte nárok v rámci zdravotního pojištění.

Informace o vstupní prohlídce

Na prohlídku s sebou vezměte průkaz zdravotní pojišťovny, očkovací průkaz, jméno a adresu předchozího praktického lékaře a případně aktuální odborné lékařské nálezy, pokud je máte k dispozici. Pokud chcete v rámci vstupní prohlídky řešit zároveň potvrzení na řidičský či zbrojní průkaz, vezměte s sebou platný občanský průkaz a kompenzační pomůcky (brýle, naslouchadlo). Při opakované prohlídce profesionálních řidičů také řidičský průkaz. Pokud potřebujete provést vstupní prohlídku pro zaměstnavatele, nezapomeňte s sebou formulář, který chcete potvrdit. Upozornění: lékař Vás může na základě prohlídky odeslat na specializované vyšetření (oční, kardiologie, psychologie apod.)

Objednejte se online