EUC podporuje zdravý pohyb a sportovní všestrannost. Od roku 2023 je parterem České obce sokolské

23. dubna 2024

EUC podporuje zdravý pohyb a sportovní všestrannost. Od roku 2023 je parterem České obce sokolské

Již od loňského roku je zdravotnická skupina EUC hlavním partnerem České obce sokolské. S touto nejtradičnější sportovní značkou v Česku nás spojuje společný zájem motivovat společnost nejen k pohybu, ale i odpovědnému a aktivnímu přístupu ke zdraví. Stejně jako Sokol je skupina EUC silně zastoupena v regionech a podobně se zaměřuje na široké spektrum lidí bez rozdílu věku.

Sokol je nejtradičnější sportovní značkou v České republice. Naše hodnoty, které v EUC ctíme, jako smysluplnost, odpovědnost, péče a radost, jsou velmi blízké sokolským hodnotám občanství, komunita, osobnost a laskavost. Je tu mnoho podobností. Posláním EUC je pomáhat lidem ke zdraví a dobré kondici. I to máme se Sokolem společné," říká ředitel marketingu a PR v EUC Aziz Jahić.

Rok 2024 je pro celou komunitu Sokolů významný, koná se XVII. Všesokolský slet a EUC bude u toho. Letošní rok pro nás bude ve znamení pohybu a zdravého životního stylu. Chceme inspirovat a motivovat širokou veřejnost ke zdravému pohybu. Jako největší poskytovatel ambulantní péče v ČR jsme nejpovolanější dělat osvětu a současně je to jeden z prvních hmatatelných projektů v rámci naší dlouhodobé snahy o společenskou odpovědnost.

Související články