Objednejte se prosím telefonicky na níže uvedeném čísle nebo online:

Opavská 962/39
708 68 Ostrava

Ordinační hodiny

Po---
Út7:30 - 12:30
St---
Čt7:30 - 14:30
---

Naše pracoviště je vysoce specializovanou ambulancí na světové úrovni, poskytující ty nejmodernější diagnostické a terapeutické postupy v gastroenterologii. Jsme specializováni jak na léčbu a dispenzarizaci, tak i na diagnostiku a prevenci nádorových onemocnění zažívacího traktu. Dále provádíme endoskopická vyšetření žaludku a tlustého střeva.

Transnazální gastroskopie
Tato metoda představuje výrazný pokrok v oblasti gastroskopické diagnostiky, při níž naprosto odpadá traumatizace pacienta a složitá příprava pacienta na zákrok. Je nebolestivá a pro pacienta velmi komfortní metoda vyšetření – hlavní výhodou je, že nedochází k dávení na rozdíl od klasické gastrofibroskopie, jež se provádí přes ústa.

Koloskopie
Jedná se o vyšetření tlustého střeva po řádné přípravě, která má za úkol především zvýšit komfort pacienta. Zákrok provádíme v analgosedaci, tzn. podáváme léky na uklidnění (pacient u tohoto vyšetření může spát) a proti bolestem. Přestože nelze úplně  nepříjemný  pocit ze zákroku eliminovat, po této přípravě je tolerance vyšetření ze strany pacienta výrazně lepší a pacient odchází s bez zbytečné traumatizace.

Snažíme se pro spokojenost našich klientů, pokud se rozhodnete objednat se k nám, nebudete zklamáni.

Lékaři a ordinace

Ordinační hodiny

Po---
Út7:30 - 12:30
St---
Čt7:30 - 14:30
---

Adresa

Opavská 962/39
708 68 Ostrava

4. patro

Kontaktní osoby

Dagmar Slazyková