Opavská 962/39
708 68 Ostrava

Objednejte se

Mamologie Ostrava - objednání online nebo na níže uvedeném telefonním čísle.

;

Mamologická ambulance EUC Kliniky zajišťuje komplexní péči o pacientky s onemocněním prsu. Ve spolupráci s rentgenologickým pracovištěm EUC Kliniky, které je zároveň akreditovaným screeningovým centrem, poskytujeme preventivní vyšetření prsů, konziliární vyšetření, poradenství a dispenzarizaci pro nezhoubné onemocnění prsu, léčbu zánětlivých onemocnění, zajišťujeme genetické vyšetření, komplexní chirurgickou léčbu pro nezhoubné i zhoubné onemocnění prsu včetně vybraných onkoplastických výkonů.

V případě nutnosti operační léčby je naším partnerem chirurgické oddělení a mamární komise Městské nemocnice v Ostravě. Zde poskytujeme nejmodernější chirurgickou léčbu, při které již neužíváme radioaktivní izotopy, ale magnetickou kontrastní látku. Pacientky tudíž nejsou vystaveny další radiační zátěži.

Lékařem mamologické ambulance je MUDr. Vladislav Netočný, odborný lékař s atestací z všeobecné chirurgie se zaměřením na onkomamární chirurgii, s dlouholetými zkušenostmi z plastické a estetické chirurgie.

Obory léčby

Toto oddělení spadá pod následující obory léčby:

Lékaři a ordinace

Ordinační hodiny

Po
7:30 - 15:00
Pouze pro objednané

Adresa

Opavská 962/39
708 68 Ostrava

Kontakty