Opavská 962/39
708 68 Ostrava

Objednejte se

Preventivní onkologie Ostrava - objednání online nebo na níže uvedeném telefonním čísle.

;

Smyslem ambulance preventivní onkologie je pečovat o pacienty, u nichž bylo zjištěno zvýšené riziko rozvoje nádorového onemocnění oproti běžné populaci (ať už na základě známé nebo nově zjištěné genetické mutace, nebo na základě pozitivní nádorové anamnézy), a tím zvýšit úspěšnost případného záchytu nádorového onemocnění v brzkém stadiu. Výsledkem je značné zvýšení šance na úplné vyléčení.

Ambulanci navštěvují klienti, u kterých je zjištěna dědičná predispozice k onkologickému onemocnění. Dále je ambulance určena pro ženy, u kterých je dle Clausových tabulek celoživotní riziko rakoviny prsu více jak 20%. Tyto informace se dozvíte, pokud se objednáte ke konzultaci s klinickým genetikem.

Riziko rozvoje nádorového onemocnění (na základě osobní či rodinné anamnézy) konzultujte se svým lékařem, který Vám zajistí vyšetření v genetické ambulanci a bude-li to nutné, pak následně dispenzarizaci v naší ambulanci.

Dispenzární onkologická ambulance slouží ke sledování pacientů, kteří jsou vyléčení a jejichž aktivní léčba byla úspěšně ukončena, nicméně vyžadují po určitou dobu sledování a tím zajištění ev. včasné diagnostiky relapsu onemocnění.

Lékaři a ordinace

Ordinační hodiny

Čt
16:00 - 20:00
Pouze pro objednané

Adresa

Opavská 962/39
708 68 Ostrava

3.patro

Kontakty

pro objednání

+420 597 437 777

Kontaktní osoby

Sestra: Janka Šolcová