Husova 1264, 334 01 Přeštice

Objednejte se

Centrum klinické onkologie - Přeštice Plzeň - objednání online nebo na níže uvedeném telefonním čísle.

;

Onkologická Prevence

Nabízíme komplexní preventivní vyšetření, které se skládá z celkové anamnézy, posouzení eventuální rodinné zátěže a z toho plynoucích možných rizik. Dále je zde zahrnuto laboratorní vyšetření a některé běžně dostupné zobrazovací metody ve spolupráci s dalšími specialisty.

 

Konzultace

Poskytujeme konzultace týkající se konktrétních onkologických onemocnění a jejich prognózy. Též vás budeme informovat o léčebných metodách používaných na jiných pracovištích a jejich vhodnosti pro vaše onemocnění. Podáme vám mimo jiné informace o účincích jednotlivých druhů léčby, mezi které patří chemoterapie, radioterapie a další. Konzultace probíhají na našem pracovišti v Přešticích a je nutné se na ně telefonicky objednat.  

 

Léčba tzv. solidních onkologických onemocnění

Specializujeme se na léčbu solidních onkologických onemocnění v celém rozsahu. Používáme strandardní léčby doporučené v každoročně aktualizovaných vydáních Modré knihy České onkologické společnosti. Zaměřujeme se převážně na onemocnění dutiny břišní se zaměřením na karcinom slinivky břišní, nádory vaječníků a karcinomy tlustého střeva. Máme též dlouholeté zkušenosti s léčbou rakoviny prsu a prostaty.  

 

Paliativní léčba a symptomatická terapie

Našim pacientům nabízíme paliativní léčbu čili léčbu bolesti. Dále poskytujeme léčbu poruch zažívání při generalizovaných onemocněních. 

 

Podpůrná léčba

Pacientům nabízíme jako doplněk léčby podpůrnou terapii, která pomáhá omezit nežádoucí účinky při dlouhodobé aplikaci chemoterapie. Tato léčba je u našich pacientů žádaná a má pozitivní ohlas. 

Fotogalerie

Obory léčby

Toto oddělení spadá pod následující obory léčby:

Lékaři a ordinace

Ordinační hodiny

Po
7:30 - 15:30
pouze objednaní
Út
7:30 - 15:00
pouze objednaní
St
7:30 - 13:30
pouze objednaní
Čt
7:30 - 13:30
pouze objednaní
7:30 - 12:00
pouze objednaní

Adresa

Husova 1264, 334 01 Přeštice