Třikrát zlatá pro EUC v soutěži WebTop100 – aplikace mojeEUC projektem roku

23. listopadu 2022

Třikrát zlatá pro EUC v soutěži WebTop100 – aplikace mojeEUC projektem roku

Unikátní řešení distanční lékařské péče integrované do chytré mobilní aplikace zcela ovládlo kategorii Digitální transformace. Aplikace mojeEUC se také stala projektem roku. Mezi hodnocená kritéria patřila především inspirativnost daného řešení, efektivnost jeho zpracování i přínos pro obor zdravotnictví. Do třetice pořadatelé udělili první místo zdravotnické skupině EUC také v rámci kategorie SEO. Vítězstvím v soutěži WebTop100 upevňuje EUC svoji roli lídra v oblasti digitalizace a celkové modernizace zdravotnického systému v českém prostředí.

Vítězství v kategorii Digitální transformace potvrzuje, že jdeme správným směrem.

V úterý 15. listopadu proběhlo v Konferenčním centru City slavnostní vyhlášení 21. ročníku soutěže WebTop100. Ta oceňuje nejzajímavější digitální řešení v České a Slovenské republice. V kategorii Digitální transformace vybrala porota složená z odborníků v oblasti digitálního marketingu v konkurenci ostatních inovativních řešení vítěze – aplikaci mojeEUC. Kromě měřitelných výsledků, například nárůstu počtu uživatelů či transakcí, zohledňovali porotci také celkovou inspirativnost a přínos z hlediska zefektivňování digitálních procesů.

„Z vítězství máme samozřejmě velkou radost. Vnímáme ho jako ocenění naší dlouhodobé usilovné práce a důkaz, že digitalizaci zdravotnictví rozumíme. Naším cílem je zlepšit dostupnost lékařské péče, a hlavně zapojit pacienty do péče o své zdraví. Digitální prostředí nám přináší možnost aktivně s pacienty komunikovat, sdílet s nimi data, edukovat, připomínat jim užívání léků nebo preventivní vyšetření a tím budovat věrnost k hodnotám EUC. Aplikace mojeEUC je proto důležitou součástí našich dlouhodobých plánů. A vítězství v kategorii Digitální transformace potvrzuje, že jdeme správným směrem,“ říká Aziz Jahić, marketingový ředitel zdravotnické skupiny EUC. Že nešlo pouze o úspěchy v dílčích oborových kategoriích potvrzuje i rozhodnutí pořadatelů označit aplikaci ve speciální kategorii za Projekt roku. Zdravotnická skupina EUC získala ještě jedno první místo, a to v kategorii SEO. Ta hodnotila řešení z hlediska dohledatelnosti v přirozeném vyhledávání a zlepšování byznysových výsledků.

Aplikace mojeEUC je dostupná nejen klientům zdravotnické skupiny, ale i široké veřejnosti, a to od listopadu 2021. Aplikace sdružuje na jednom místě všechny vertikály ekosystému EUC, ať už to jsou lékaři, lékárny nebo laboratoře. Ve zkratce uživatelům usnadňuje objednání k lékaři, zakoupení léků, prohlížení zdravotní dokumentace, kontrolu výsledků laboratorních vyšetření nebo připomene preventivní prohlídku. Veškeré důležité termíny se ukládají do přehledného kalendáře. V plánu na příští rok je také zavedení léčebných plánů pro chronicky nemocné. Důležitou funkcionalitou aplikace je také služba Lékař online 24/7, která pacientům umožňuje se kdykoli a kdekoli na dálku spojit s praktickým lékařem. Aplikaci se daří neustále zlepšovat. Největší novinku představuje její celkový redesign, který komplexní systém výrazně uživatelsky zpřehlednil.

Přesvědčte se o kvalitách aplikace mojeEUC sami:

Aplikace mojeEUC

Související články