Všechny naše kliniky a lékárny fungují v běžném rozsahu dle aktuální provozní situace. Vstupujte s nasazeným respirátorem FFP2.

mojeEUC

Jedna aplikace, mnoho výhod a služeb

Lékař online 24/7
přímo v aplikaci

Přímo v aplikaci máte přístup k lékaři online, který je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Spojíme vás s praktickým lékařem prostřednictvím chatu nebo videohovoru, ať jste kdekoliv.

Doplatek 0 Kč na vybrané léky na předpis

  • vybraná skupina léků na předpis je s kartou EUC bez doplatku
  • aplikace vám odemkne každý měsíc až 30% slevu na některé produkty a zobrazí osobní kupóny

Rezervace
eReceptů

  • v aplikaci uvidíte svoje eRecepty a zarezervujete si léky na předpis předem v EUC lékárně
  • včas zajistíme i léky, které nejsou běžně dostupné

Individuální vitaminový balíček Vitamin+

  • po absolvování chytrého testu zdraví vám sestavíme balíček vitamínů, minerálů a doplňků stravy
  • přímo v aplikaci si ho můžete objednat

Asistent
medikace

  • pomůže vám udržet přehled nad dávkováním vašich léků a připomene vám správný čas
  • můžete si zkontrolovat lékové interakce i případné potravinové alergie

Váš osobní kalendář naplánovaných vyšetření

Kontakty na všechny naše lékaře a odborná pracoviště

Digitální EUC karta, která zajistí všechny slevy a benefity

zdraví na dosah

Vítejte ve světě EUC

Jsme největším poskytovatelem ambulantní lékařské péče v ČR. Provozujeme 26 klinik, 11 mamocenter, 23 lékáren a 13 laboratoří a online lékárnu. Ročně ošetříme 1,3 milionu pacientů.

Aplikace mojeEUC vám otevře celý svět péče EUC

V jedné aplikaci máte svoji EUC kartu, vydané eRecepty, objednaná vyšetření, neuteče Vám žádná nabídka v lékárně či e-shopu, najdete tam kontakty na všechna naše zdravotnická zařízení.

NOVINKA: Lékař online 24/7

Přímo v aplikaci máte přístup k lékaři online, který je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Spojíme vás s praktickým lékařem prostřednictvím chatu nebo videohovoru, ať jste kdekoliv.

Stačí se zdarma zaregistrovat a můžete čerpat výhody, které Vám mojeEUC přináší.

Výjimečné slevy

pro registrované v aplikaci mojeEUC

Stahujte bezplatně

Aplikace mojeEUC

S aplikací mojeEUC pečujete
o zdraví na jednom místě.

Články našich lékařů

15.10.2021

Spalničky: Jaké jsou příznaky, přenos a prevence?

Spalničky jsou vysoce nakažlivé virové onemocnění, které se velmi snadno šíří a nejvíce ohrožuje malé, ještě neočkované děti. Nemoc může vést k závažným komplikacím a zvlášť u dětských pacientů mívá fatální následky. Přestože existuje bezpečné a účinné očkování, stále dochází k rozsáhlým epidemiím. V článku se dočtete, co spalničky způsobuje, jaké jsou příznaky, jak se léčí a proč je očkování jedinou smysluplnou prevencí.

02.10.2021

Nastydnutí nebo chřipka – příznaky a léčba

Tyto dvě nemoci bývají často zaměňovány. Nastydnutí je nakažlivé virové onemocnění horních a dolních cest dýchacích. Jde o běžnou reakci imunitního systému na různé podněty (například změnu počasí). Chřipka je oproti tomu akutní a vysoce nakažlivé virové onemocnění postihující celý organismus.

14.10.2021

Někteří lidé si myslí, že s očkováním proti covidu-19 mají vyhráno i proti chřipce.

Máte jasno v tom, zda se letos očkovat proti chřipce? Na rozdíl od minulého podzimu a jara se tentokrát chřipce nevyhneme. Jak se připravit na aktuální sezónu chřipek radí MUDr. Jaroslava Čiefová, internistka a praktická lékařka pro dospělé EUC Kliniky Praha-Šustova.

29.10.2021

Akutní laryngitida: Jaké jsou příčiny, příznaky a léčba

Akutní laryngitida (zánět hrtanu) postihuje hlasivky a horní cesty dýchací. Bývá virového původu. Často začíná náhle nebo navazuje na běžný respirační infekt. Mezi její hlavní příznaky patří suchý dráždivý kašel a inspirační dušnost. Vyskytuje se častěji u kojenců a předškoláků, ale zcela se nevyhýbá ani dospělým. Většinou probíhá bez vážnějších komplikací, v některých případech však může být až život ohrožující. Co laryngitidu vlastně způsobuje, jaké jsou její formy a projevy a lze se proti ní bránit?

18.11.2021

Zánět šlach: Příznaky, příčiny a léčba

Zánět šlach a šlachových úponů vzniká nejčastěji v důsledku jednostranného mechanického zatěžování. Toto onemocnění se může objevit prakticky u všech druhů sportovních, ale i pracovních činností (při chybějící nebo narušené adaptaci tkání na tahový stres). Často tak bývají postiženy svaly a šlachy předloktí a rukou. Jaké jsou příznaky a příčiny zánětu šlach, jak probíhá léčba a jaká je prevence? Dozvíte se v článku.