mojeEUC

Jedna aplikace, mnoho výhod a služeb

Lékař online 24/7
přímo v aplikaci

Přímo v aplikaci máte přístup k lékaři online, který je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Spojíme vás s praktickým lékařem prostřednictvím chatu nebo videohovoru, ať jste kdekoliv.

Doplatek 0 Kč na vybrané léky na předpis

  • vybraná skupina léků na předpis je s kartou EUC bez doplatku
  • aplikace vám odemkne každý měsíc až 30% slevu na některé produkty a zobrazí osobní kupóny

Rezervace
eReceptů

  • v aplikaci uvidíte svoje eRecepty a zarezervujete si léky na předpis předem v EUC lékárně
  • včas zajistíme i léky, které nejsou běžně dostupné

Individuální vitaminový balíček Vitamin+

  • po absolvování chytrého testu zdraví vám sestavíme balíček vitamínů, minerálů a doplňků stravy
  • přímo v aplikaci si ho můžete objednat

Asistent
medikace

  • pomůže vám udržet přehled nad dávkováním vašich léků a připomene vám správný čas
  • můžete si zkontrolovat lékové interakce i případné potravinové alergie

Váš osobní kalendář naplánovaných vyšetření

Kontakty na všechny naše lékaře a odborná pracoviště

Digitální EUC karta, která zajistí všechny slevy a benefity

zdraví na dosah

Vítejte ve světě EUC

Jsme největším poskytovatelem ambulantní lékařské péče v ČR. Provozujeme 26 klinik, 11 mamocenter, 23 lékáren a 13 laboratoří a online lékárnu. Ročně ošetříme 1,3 milionu pacientů.

Aplikace mojeEUC vám otevře celý svět péče EUC

V jedné aplikaci máte svoji EUC kartu, vydané eRecepty, objednaná vyšetření, neuteče Vám žádná nabídka v lékárně či e-shopu, najdete tam kontakty na všechna naše zdravotnická zařízení.

NOVINKA: Lékař online 24/7

Přímo v aplikaci máte přístup k lékaři online, který je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Spojíme vás s praktickým lékařem prostřednictvím chatu nebo videohovoru, ať jste kdekoliv.

Stačí se zdarma zaregistrovat a můžete čerpat výhody, které Vám mojeEUC přináší.

Výjimečné slevy

pro registrované v aplikaci mojeEUC

Stahujte bezplatně

Aplikace mojeEUC

S aplikací mojeEUC pečujete
o zdraví na jednom místě.

Články našich lékařů

26.11.2022

Záškrt – příčiny, příznaky, výskyt a léčba

Záškrt je závažné infekční onemocnění, které se nejčastěji projevuje jako těžká angína s tvorbou pablán. Ty způsobují zúžení hrtanu i hltanu, což může vést k následnému dušení. Záškrt se vyskytuje spíše v rozvojových zemích, u nás je díky povinnému očkování raritou. Léčba obvykle spočívá v podání antidifterického imunoglobulinu a zahrnuje užívání antibiotik. Jaké jsou příčiny, projevy a klinické formy tohoto onemocnění, jaké komplikace mohou nastat a jak probíhá léčba?

25.11.2022

Syfilis – přenos, příznaky, stadia a léčba

Syfilis je infekční onemocnění, které patří mezi nejznámější pohlavně přenosné choroby. Postihuje orgány včetně kůže, oběhového systému, svalového a kosterního aparátu a centrálního nervového systému. Typickým prvotním projevem je ulcus, tedy vřed v místě vstupu infekce, dále dochází ke zduření mízních uzlin. Léčba se odvíjí od stadia, v němž je nemoc odhalena, přičemž bez jejího včasného zahájení může syfilis končit fatálně. V článku se dočtete o původci, přenosu, příznacích i mechanismu léčby.

26.10.2022

Furunkl a karbunkl – příčiny, projevy a léčba

Furunkl je kožní absces vznikající v důsledku hnisavého bakteriálního zánětu vlasových folikulů, z nichž vyrůstají vlasy a ochlupení. Pro vícečetné splývající furunkly se používá termín karbunkl. Ten obvykle postihuje hlubší vrstvy kůže, hojí se déle a zanechává jizvu. Jak, kde a proč tyto abscesy vznikají, jak se léčí a kdy neprodleně vyhledat lékaře?

15.09.2022

Čechy trápí vysoký cholesterol – nebolí, ale může zabíjet

Zvýšený cholesterol je jedním z hlavních rizikových faktorů pro rozvoj kardiovaskulárních onemocnění. Nesouvisí přitom pouze s nezdravou životosprávou či vyšším věkem. Potíže spojené s rizikovými hodnotami cholesterolu trápí téměř polovinu žen a více než 60 % mužů ve věku 35 až 44 let.1 Celkově se týkají více než poloviny populace. Většina lidí ale svou hladinu cholesterolu nezná, přestože se ji mohou dozvědět na preventivní prohlídce u svého lékaře.

25.07.2022

Artróza – příčiny, příznaky, druhy a léčba

Artróza je degenerativní onemocnění kloubů. Vzniká na základě opotřebení kloubní chrupavky, ale též například vlivem systémového onemocnění či následkem úrazu. Nejčastěji postihuje kolenní a kyčelní klouby, páteř, případně rameno, prsty či zápěstí. Co artrózu způsobuje, jak se projevuje, jaká má stádia a jak probíhá její léčba?

15.07.2022

Astigmatismus – příčiny, projevy a léčba

Astigmatismus je oční vada způsobená chybným či zdeformovaným zakřivením rohovky. Jde o poměrně časté onemocnění, které ve svém vyšším stupni snižuje zrakovou ostrost a znemožňuje rozeznávání různých detailů. Jak funguje oko, jaké druhy astigmatismu existují, jaké jsou příčiny a projevy této vady a jak ji astigmatismus léčit?

23.06.2022

Vypadávání vlasů – příčiny a léčba

Nadměrné padání vlasů častěji trápí muže, ale nevyhýbá se ani ženám. Zpravidla se jedná pouze o kosmetický problém, ovšem ztráta vlasů může doprovázet také jiná, leckdy závažná onemocnění. Pro účinnou léčbu je důležitá správná diagnóza a odhalení všech faktorů, které mohou stav zhoršovat. V článku najdete stručný popis této problematiky včetně možných příčin a způsobech léčby.

21.06.2022

Otok – příčiny, typy a léčba

Otok je charakterizovaný nadměrným hromaděním tekutiny v mezibuněčném prostoru. Nejčastějším problémem jsou otoky nohou, rukou a očního okolí. Objevit se však mohou též u vnitřních orgánů nebo v tělních dutinách. Mezi hlavní příznaky klasických otoků patří pocit napjatosti kůže a těžkých rukou či nohou, případně zhoršená pohyblivost kloubů postižené končetiny. V článku se dočtete o nejčastějších typech otoků, možných příčinách a základních možnostech léčby.

15.06.2022

Zánět nosohltanu: Příčiny, příznaky a léčba

Zánět nosohltanu (nazofaryngitida) je jedno z nejčastějších respiračních onemocnění, které napadá horní cesty dýchací. Jde o zánětlivé postižení nosu a hrdla s typickými příznaky onemocnění dýchacích cest. Průběh bývá většinou mírný a léčba jen symptomatická. V článku se dočtete, co zánět nosohltanu způsobuje, jak se přenáší, jaké jsou příznaky a co může eventuálně ulehčit jeho průběh.