mojeEUC

Jedna aplikace, mnoho výhod a služeb

Lékař online 24/7
přímo v aplikaci

Přímo v aplikaci máte přístup k lékaři online, který je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Spojíme vás s praktickým lékařem prostřednictvím chatu nebo videohovoru, ať jste kdekoliv.

Doplatek 0 Kč na vybrané léky na předpis

  • vybraná skupina léků na předpis je s kartou EUC bez doplatku
  • aplikace vám odemkne každý měsíc až 30% slevu na některé produkty a zobrazí osobní kupóny

Rezervace
eReceptů

  • v aplikaci uvidíte svoje eRecepty a zarezervujete si léky na předpis předem v EUC lékárně
  • včas zajistíme i léky, které nejsou běžně dostupné

Individuální vitaminový balíček Vitamin+

  • po absolvování chytrého testu zdraví vám sestavíme balíček vitamínů, minerálů a doplňků stravy
  • přímo v aplikaci si ho můžete objednat

Asistent
medikace

  • pomůže vám udržet přehled nad dávkováním vašich léků a připomene vám správný čas
  • můžete si zkontrolovat lékové interakce i případné potravinové alergie

Váš osobní kalendář naplánovaných vyšetření

Kontakty na všechny naše lékaře a odborná pracoviště

Digitální EUC karta, která zajistí všechny slevy a benefity

zdraví na dosah

Vítejte ve světě EUC

Jsme největším poskytovatelem ambulantní lékařské péče v ČR. Provozujeme 25 klinik, 13 mamocenter, 24 lékáren a 11 laboratoří a online lékárnu. Ročně ošetříme 1,3 milionu pacientů.

Aplikace mojeEUC vám otevře celý svět péče EUC

V jedné aplikaci máte svoji EUC kartu, vydané eRecepty, objednaná vyšetření, neuteče Vám žádná nabídka v lékárně či e-shopu, najdete tam kontakty na všechna naše zdravotnická zařízení.

NOVINKA: Lékař online 24/7

Přímo v aplikaci máte přístup k lékaři online, který je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Spojíme vás s praktickým lékařem prostřednictvím chatu nebo videohovoru, ať jste kdekoliv.

Stačí se zdarma zaregistrovat a můžete čerpat výhody, které Vám mojeEUC přináší.

Stahujte bezplatně

Aplikace mojeEUC

S aplikací mojeEUC pečujete
o zdraví na jednom místě.

Články našich lékařů

20.11.2023

ADD neboli porucha pozornosti – projevy, příčiny a možnosti terapie

ADD je označení pro poruchu pozornosti, která bývá zaměňována s ADHD, což je taktéž porucha pozornosti, ovšem s přítomností hyperaktivity. U ADD je problémem především soustředit pozornost na určitou činnost, u ADHD jde spíše o obtíž pozornost udržet. V článku se zaměříme na ADD – jak se projevuje, jaké může mít příčiny, jaké jsou možnosti léčby či postupy a doporučení, které mohou život s touto diagnózou usnadnit.

16.10.2023

Infarkt myokardu – příznaky, příčiny, léčba a následky

Infarkt myokardu je život ohrožující srdeční příhoda, způsobená nejčastěji zablokováním koronární tepny. Typicky se projevuje tlakovou svíravou bolestí na hrudi, která přetrvává i v klidu déle než 15 minut a někdy vyzařuje do ramene, krku, čelisti či zad. Pro minimalizaci následků je zásadní okamžité přivolání pomoci. Není-li céva urychleně zprůchodněna, část srdce odříznutá od kyslíku a živin odumírá. V článku najdete stručný popis infarktu, jeho příčin, projevů, následků i léčby a rehabilitace.

13.10.2023

Senná rýma – příznaky, příčiny, komplikace a léčba

Senná neboli alergická rýma je nejčastějším projevem alergie na horních cestách dýchacích. Negativně ovlivňuje kvalitu života a je rizikovým faktorem pro vznik bronchiálního astmatu. Léčba alergické rýmy je komplexní, dlouhodobá a vedle farmakoterapie zahrnuje i režimová opatření, případně též specifickou alergenovou imunoterapii. Koho senná rýma postihuje nejčastěji, jaké jsou příčiny, projevy, komplikace a možnosti léčby či prevence?

12.10.2023

Trombóza – příčiny, příznaky, komplikace a léčba

Trombóza je stav, kdy dochází ke vzniku krevní sraženiny v cévách následkem zpomalení toku krve. Nejčastěji postihuje dolní končetiny a pánevní oblast, někdy se neprojeví vůbec, jindy výraznými příznaky jako náhlý otok či bolest. Při zanedbání stavu pak hrozí utržení trombu, jeho putování tělem a ucpání životně důležité žíly či tepny. V článku najdete základní informace související zejména s hlubokou žilní trombózou, včetně možností prevence a současné léčby.

22.08.2023

Stres – proč ho prožíváme a jak nás ovlivňuje? Příznaky a léčba

Stres, nepříjemný stav těla i duše v situacích, kdy jsme vystaveni nadměrné psychické zátěži, postihne čas od času každého. Jde vlastně o přirozenou obrannou reakci organismu a způsob, jak se s danou situací vypořádáváme. Dlouhodobý, či dokonce chronický stres však může vést k závažným zdravotním problémům.

02.08.2023

Osamění, smutek – co dělat, abyste nebyli osamělí?

Není osamění jako samota. Zatímco situace, kdy programově vyhledáme samotu, abychom si od společnosti odpočinuli, osamění není přirozená volba. Člověk je opuštěný, chybí mu kontakty, sounáležitost, což při dlouhodobém stavu vede ke smutku a dalším negativním emocím.

02.08.2023

Přepracování a workoholismus

Nadměrná pracovní zátěž se dříve či později negativně podepisuje na zdravotním stavu. Při přepracování se objevují fyzické i psychické obtíže a může dojít až k úplnému vyčerpání organismu. Někdy vede dokonce k závislosti na práci, tzv. workoholismu.

02.08.2023

Složité životní situace – jak je zvládnout?

Do složitých životních situací se čas od času dostane každý z nás. Patří k životu a vlastně nás do značné míry „zocelují“, trénují naši psychickou odolnost a schopnost se přizpůsobit, reagovat. Problém nastává, když je složitá situaci příliš intenzivní nebo se jich v rychlém sledu nakupí vícero po sobě.

02.08.2023

Truchlení – jaké má fáze a jak se vyrovnat se smutkem?

Ztráta blízkého milovaného člověka, se kterým jsme prožili velkou část života je jeden z největších zásahů do života, který v základech otřese všemi jistotami, jež nás obklopovaly. Potká každého z nás a naprosto přirozeně ho provází truchlení.