mojeEUC

Jedna aplikace, mnoho výhod a služeb

Lékař online 24/7
přímo v aplikaci

Přímo v aplikaci máte přístup k lékaři online, který je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Spojíme vás s praktickým lékařem prostřednictvím chatu nebo videohovoru, ať jste kdekoliv.

Doplatek 0 Kč na vybrané léky na předpis

  • vybraná skupina léků na předpis je s kartou EUC bez doplatku
  • aplikace vám odemkne každý měsíc až 30% slevu na některé produkty a zobrazí osobní kupóny

Rezervace
eReceptů

  • v aplikaci uvidíte svoje eRecepty a zarezervujete si léky na předpis předem v EUC lékárně
  • včas zajistíme i léky, které nejsou běžně dostupné

Individuální vitaminový balíček Vitamin+

  • po absolvování chytrého testu zdraví vám sestavíme balíček vitamínů, minerálů a doplňků stravy
  • přímo v aplikaci si ho můžete objednat

Asistent
medikace

  • pomůže vám udržet přehled nad dávkováním vašich léků a připomene vám správný čas
  • můžete si zkontrolovat lékové interakce i případné potravinové alergie

Váš osobní kalendář naplánovaných vyšetření

Kontakty na všechny naše lékaře a odborná pracoviště

Digitální EUC karta, která zajistí všechny slevy a benefity

zdraví na dosah

Vítejte ve světě EUC

Jsme největším poskytovatelem ambulantní lékařské péče v ČR. Provozujeme 26 klinik, 11 mamocenter, 23 lékáren a 13 laboratoří a online lékárnu. Ročně ošetříme 1,3 milionu pacientů.

Aplikace mojeEUC vám otevře celý svět péče EUC

V jedné aplikaci máte svoji EUC kartu, vydané eRecepty, objednaná vyšetření, neuteče Vám žádná nabídka v lékárně či e-shopu, najdete tam kontakty na všechna naše zdravotnická zařízení.

NOVINKA: Lékař online 24/7

Přímo v aplikaci máte přístup k lékaři online, který je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Spojíme vás s praktickým lékařem prostřednictvím chatu nebo videohovoru, ať jste kdekoliv.

Stačí se zdarma zaregistrovat a můžete čerpat výhody, které Vám mojeEUC přináší.

Výjimečné slevy

pro registrované v aplikaci mojeEUC

Stahujte bezplatně

Aplikace mojeEUC

S aplikací mojeEUC pečujete
o zdraví na jednom místě.

Články našich lékařů

21.01.2022

Sedmá nemoc: Infekčnost, příznaky a léčba

Sedmá dětská nemoc je vysoce nakažlivé virové onemocnění. Nejčastěji postihuje kojence a děti do 5 let, výjimečně však i dospívající či dospělé jedince. Mezi charakteristické příznaky patří bolest v krku, afty, svědivá vyrážka, puchýřky, zvýšená teplota a dvoudenní horečka. V článku najdete detaily o přenosu, projevech i léčbě.

01.02.2022

Hypertenze: Co to je, jaké jsou její příznaky a jak probíhá léčba

Arteriální hypertenze neboli vysoký krevní tlak patří celosvětově k nejčastějším srdečně-cévním chorobám. Výskyt hypertenze v ČR je ve věku 25-64 let kolem 40 %, s nárustem ve vyšších věkových kategoriích (od 55 do 64 let má hypertenzi 72 % mužů a 65 % žen). Příznaky tohoto onemocnění přitom mohou být nenápadné. Jde ale o klíčový rizikový faktor většiny kardiovaskulárních onemocnění a zůstává celosvětově stále jednou z hlavních příčin nemocnosti a smrti (zvyšuje pravděpodobnost infarktu, mozkové mrtvice, selhání ledvin, poškození očí nebo i metabolického syndromu či problémům s pamětí). Právem někdy hovoříme o hypertenzi jako o „tichém zabijáku“, a tak je potřeba klást důraz na prevenci, protože včasné odhalení je předpokladem úspěšné léčby a předcházení komplikacím.

28.02.2022

Zánět nosohltanu: Příčiny, příznaky a léčba

Zánět nosohltanu (nazofaryngitida) je jedno z nejčastějších respiračních onemocnění, které napadá horní cesty dýchací. Jde o zánětlivé postižení nosu a hrdla s typickými příznaky onemocnění dýchacích cest. Průběh bývá většinou mírný a léčba jen symptomatická. V článku se dočtete, co zánět nosohltanu způsobuje, jak se přenáší, jaké jsou příznaky a co může eventuálně ulehčit jeho průběh.

06.04.2022

Klíšťová encefalitida, aneb kousnutím to nekončí

Blíží se jaro a s ním i sezóna klíšťat. Infikovaná klíšťata si nevybírají – přisají se prakticky na kohokoliv. Následkem pak může být celá řada nemocí od klíšťové encefalitidy, přes lymskou boreliózu, až po nejrůznější méně známá horečnatá onemocnění.1 Té nejzávažnější z nich, klíšťové encefalitidě, lze přitom snadno předcházet očkováním. Ať už nemoc proděláme, nebo se očkujeme, cenné informace nám může poskytnout vyšetření protilátek v krvi, které si můžeme nechat otestovat ve specializovaných laboratořích.

21.04.2022

Celulitida: Příčiny vzniku a možnosti léčby

Celulitida je lokální metabolická porucha podkožní tkáně způsobená zejména lymfatickými změnami. Jde spíše o estetický problém týkající se až 90 % žen (vzácně i mužů), a to bez ohledu na tělesnou hmotnost. Typicky bývá lokalizovaná na stehnech a hýždích a s věkem se její projevy často umocňují. Proč vzniká, jaká má stádia a jak s ní lze bojovat?