třída Tomáše Bati 5135
760 01 Zlín
4. podlaží

Objednejte se

Chirurgické oddělení Zlín - objednání online nebo na níže uvedeném telefonním čísle.

Zavolejte nám

+420 571 857 312

lůžkové oddělení

+420 571 857 316

všeobecná ambulance

+420 571 857 317

úrazová ambulance

Důležitá upozornění

POZOR NOVÝ CENÍK

od 1. 6. 2023 nový ceník pro hospitalizované pacienty za pobytové služby

  • Standartní pokoj 3 lůžkový:              0,- / noc
  • Nadstandardní pokoj 2 lůžkový:    500,- / noc
  • Nadstandardní pokoj 1 lůžkový: 1 800,- / noc
;

Lůžkové chirurgické oddělení poskytuje moderní chirurgickou péči s nadstandardním přístupem a s využitím posledních poznatků medicíny. Spektrum chirurgických výkonů, které oddělení zajišťuje, zahrnuje onkochirurgii, kompletní abdominální (břišní) chirurgii s maximálním využitím moderních laparoskopických metod, operace křečových žil, endokrinochirurgii se zaměřením na štítnou žlázu a příštítná tělíska, plastickou chirurgii, komplexní senologii (choroby prsní žlázy) a proktologii (operace hemoroidů).

Chirurgické oddělení má kapacitu 40 lůžek, z toho 7 lůžek zajišťuje intenzivní péči. Pracoviště má k dispozici tři zcela nové operační sály s kompletním vybavením pro provádění běžných a laparoskopických operací. Na oddělení je také zákrokový sálek a dvě ambulance, které pečují o pacienty, kteří nepotřebují hospitalizaci, provádějí předoperační péči, objednávají k operacím a zajišťují ambulantní pooperační péči. 

Prim. MUDr. Jiří Duben, Ph.D.
Chirurgii v EUC Klinice Zlín vede MUDr. Jiří Duben, Ph.D., zkušený chirurg s více, než dvacetiletou praxí a rozsáhlou publikační i vědeckou činností. Je autorem metody RFITTH – radiofrekvenční operace hemoroidů, uznávaným mezinárodním specialistou v onkochirurgii trávícího traktu, prezidentem Skalpelteamu a vysokoškolským pedagogem.

Vysoká odborná úroveň
Pod vedením primáře MUDr. Jiřího Dubna, Ph.D. aplikuje pracoviště nejnovější poznatky medicíny a provádí také výzkum zaměřený na konzervativní chirurgii časného karcinomu prsu a sentinelové uzliny. Výsledky našich odborných prací jsou pravidelně publikovány na tuzemských i zahraničních sympoziích a ve vědeckých časopisech. Oddělení úzce spolupracuje i se světoznámými zahraničními chirurgickými pracovišti.

Více informací k prováděným zákrokům:

  • Všeobecně chirurgický program
  • Onkochirurgie
  • Plastická chirurgie
  • Endoskopický a miniinvazivní program

Obory léčby

Toto oddělení spadá pod následující obory léčby:

Lékaři a ordinace

Ordinační hodiny

St
15:00 - 18:00
MUDr. Milada Franců, Ph.D.
Čt
9:00 - 13:00
prof. MUDr. Jiří Veselý, CSc.
15:00 - 17:00
MUDr. Šárka Stiborová

Adresa

třída Tomáše Bati 5135
760 01 Zlín